Бодібілдинг раз на тиждень

Бодібілдинг раз на тижденьБодібілдинг раз на тиждень? Що за нісенітниця, подумаєте ви, хіба можна отримати хоч якийсь пристойний результат, займаючись всього лише один раз у тиждень? Відповідь – можна.

На перший погляд, програма таких тренувань здається зовсім абсурдною, яка суперечить абсолютно всім правилами і технікам бодібілдингу, але якщо в цьому розібратися більш детально, то можна зрозуміти, що ніякою абсурдністю тут і не пахне. Хіба що бодібілдинг раз в тиждень підійде далеко не всім.

Результат від тренувань, які проходитимуть один раз на тиждень буде, але не такий швидкий як багатьом би хотілося. М’язова маса буде рости повільно, але стабільно, це обумовлено тим, що м’язам буде достатньо часу для відпочинку і відновлення, а відповідно і ніякої перетренованості виникнути просто не може.

Перетренованість– це основна проблема частих занять бодібілдингом, і часом результати людей, що займаються по 4-6 разів на тиждень, набагато гірші ніж у тих, хто проводить час у тренажерному залі значно менше. Взагалі, часті заняття бодібілдингом потрібні тільки професіоналам, у яких є певний досвід, правильно побудований режим тренувань і грамотно збалансоване харчування. До того ж, для хороших результатів при частих заняттях бодібілдінгом найчастіше потрібне вживання анаболічних стероїдів.

Якщо у вас немає часу або не достатньо грошових коштів для відвідування тренажерного залу 2-3 рази на тиждень, то бодібілдинг раз у тиждень-це саме для вас. Результат буде не гірше ніж у інших атлетів, а може бути навіть і краще, але доведеться трохи зачекати.

У класичному бодібілдингу тренують по дві групи м’язів на кожному занятті. У тренувальній програмі занять один раз на тиждень, це правило буде працювати малоефективно. Оскільки часу для відпочинку буде достатньо, то слід тренувати по три групи м’язів.

Наприклад:

  1. На першому тижні ви тренуєте біцепс, груди і ноги,
  2. На другому тижні – трицепс, плечі і спину. Причому виконуєте виключно базові вправи.
  3. На третьому тижні виконуйте ізолюючі вправи на ті групи м’язів, які тренували перший тиждень.
  4. На четвертому тижні слід виконати ізолюючі вправи для груп м’язів другого тижня.

Ось в такому режимі повинен проходити ваш тренувальний місяць. Природно слід закупитись спортивним харчуванням, тобто протеїнами, правда приймати їх слід не часто-так само, один раз в тиждень після тренування. Решту необхідних для росту м’язів білків, ви зможете отримати з вашої звичайної їжі. Посиленої спортивної дієти, при таких заняттях не потрібно, що є величезним плюсом.

На закінчення хотілося б сказати, що в даному режимі тренування є як плюси, так і мінуси, але слід зазначити, що результату ви досягнете в кожному разі. І якщо ви десь або від когось чули, що тиждень відпочинку між тренуваннями – це занадто довго і м’язи будуть руйнуватися від тривалої бездіяльності, то не поспішайте цьому вірити. Уже давно було доведено, що м’язи зберігають свій об’єм і після двох тижнів відпочинку.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.