«Качки» у вуличній бійці. Переваги та недоліки.

Качки і вуличні бійки. У цій статті мова піде про ще один розповсюджений міф про бодібілдерів, пауерліфтерів, просто, так званих «качків». Про який – дізнайтесь нижче.

Чи чули ви про те, що «качків» у бійці луплять навіть хирляві хлопці, які займаються будь-яким видом бойових єдиноборств? Або те, що «качки» повільні та незграбні, і поки вони замахнуться нормальний боєць вже їх вкладе «спати»?. Знайомі слова? Напевно кожен чув щось подібне, але задумайтеся від кого ви це чули? Той, хто це сказав напевно сам ніколи не виходив один на один проти хлопця набагато міцнішого його самого. Якщо мова йде про спаринг на рингу, то так – за правилами даного виду спорту боєць легковаговик зможе здолати тяжа і то, лише по очкам. Але якщо ми говоримо про вуличну бійку, то тут вже справа зовсім інша. І ось чому:

На вулиці немає м’яких рукавичок, шоломів і будь яких правил – тут головну роль відіграють фізичні показники бійця. Подумайте самі: виходить боксер професіонал вагою 70 кг., а навпроти нього виходить дядя культурист, який важить 120 кг. і штангу від грудей тисне 250-ти кілограмову. Хто переможе? Непевне – відповідь очевидна.

І не потрібно говорити про якісь прийоми або боксерську техніку, оскільки, якщо ви самі хоч раз билися на вулиці, то повинні розуміти, що справжня вулична бійка істотно відрізняється від того, що ми бачимо в американських бойовиках. Тільки там один боєць, використовуючи техніку, напрацьовану роками і різні прийомчики, ложить штабелями цілу ораву вуличних хуліганів.

Все це не так, насправді, «качки» в бійці мають величезну перевагу – фізичну силу і вагу. Слід розуміти що сила удару прямо залежить від маси руки, а маса руки-це в основному м’язи. Також, можливість нокаутувати важку накачану людину різко знижується. Поставити блок проти удару 100-кілограмового громили, все одно що поставити руки під удар кувалдою. Навіть через блок такий удар буде дуже відчутний.

Що стосується багатьох міфів, про те що качки в бійці дуже повільні і незграбні, то трохи правди в них є, але все таки велика частина – всього лише міф. Так, підняття важких предметів вкорочують м’язові волокна і роблять м’язи закріпаченими, від того і удари повільніші і рухи трохи незграбні, однак, цього можна уникнути, якщо після кожної вправи виконувати розтяжку м’язів.

Для вуличної бійки не потрібні особливі прийоми, так як на вулиці більшість з них просто не працюють. Досить тренувати силу удару і деякі його різновиди – бічний, прямий, аперкот – це з великою ймовірністю стане в нагоді у вуличній бійці. Також слід пропрацювати навички боротьби та її самі найпростіші прийоми, на випадок якщо сутичка придбає горизонтальне положення. Але боротьба знадобиться лише в тому випадку якщо супротивник також буде чималим, в іншому випадку фізична сила вирішить все – ви і так «поламаєте» свого опонента.

На цьому все, але, все ж таки, не забувайте, що кращий спосіб вирішити конфлікт – це все ж переговори, але якщо ситуація до цього не схиляється, то використовуйте ваші навички по максимуму. Перемагає найсильніший!

І як бонус, відеоролик, який, впринципі, може проілюструвати дану публікацію ;-)

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.