Особливості тренування біцепса.

Біцепс, особливості накачкиДля того щоб накачати біцепс швидко і ефективно, тренування рук краще поєднувати з тренуванням спини.

Підтягування, в тому числі вузьким зворотнім хватом і віджимання – це ті вправи на розвиток біцепса, які можна виконувати, починаючи з самого дитинства. Однак для того, щоб отримати об’ємний і рельєфний біцепс, цього мало.

Щоб ефективно накачати біцепс, треба виконувати ті вправи, які включають в роботу тільки цей м’яз. Під час виконання вправи, повинні рухатися лише передпліччя. Лікті повинні бути зафіксовані в одній точці, інакше буде викривлення спини або збільшення навантаження на суглоби. Не можна також піднімати велику вагу прямими зап’ястями – це може пошкодити їх. Біцепс дуже легко перекачати, тому слід сконцентруватися на правильній техніці виконання вправ: повинно бути 3 підходи по 10 повільних повторень. Тренувати біцепс краще один раз в тиждень, використовуючи по 3-4 вправи. Найбільш ефективними є такі вправи, як підйом штанги стоячи, підйом «молот» і концентрований підйом. Кожне з них фокусує увагу на певній частині біцепса. Тобто, щоб накачати біцепс повністю, потрібно поєднувати всі ці вправи в одному тренуванні. Ще один важливий момент при тренуванні біцепса – це супінація. Вивертання кисті назовні при виконанні підйому стимулює посилення скорочення зовнішнього пучка біцепса. Супінацію використовують при виконанні вправ з гантелями. При роботі зі штангою супінація неможлива, однак і цьому виду вправи необхідно приділяти належну увагу під час тренування. Час, за який можна отримати красиві рельєфні біцепси, залежить тільки від завзятості і техніки виконання тренувань. Тому потрібно стежити за правильністю виконання вправ, і результати не змусять себе довго чекати.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.