Варіанти станової тяги – Румунська тяга

Варіанти станової тяги - Румунська тягаРумунська станова тяга – вправа, яка в основному використовують в тренуваннях тільки професіонали. Любителі його не застосовують по-перше через банальне незнання, що є така вправа, по-друге мало хто прагне до гармонійного опрацювання стегон. Якщо хтось і стежить за обсягами м’язів, то в основному спортсмени вимірюють окружність стегна і на цьому обмежуються. Тим не менше для любителів вільних ваг – це вправа буде кращою для опрацювання біцепса стегон.

Хоча вправа призначена для тренування м’язів ніг, навантаження на спину таки присутнє. Тому не забувайте на початку тренування робити хорошу розминку м’язів спини, а так само перші 1 – 2 підходи виконуйте з невеликими “розігрівочними” вагами.

Даний вид тяги сильніше навантажує м’язи задньої поверхні стегна і сідниці, ніж класичний варіант виконання станової тяги. Більше того, сідниці тут працюють навіть сильніше, ніж в становій тязі на прямих ногах!

Варіанти станової тяги - Румунська тяга

Тут не потрібно сідати в глибокий присід. Опускання штанги здійснюється за рахунок відведення таза назад і одночасного згинання корпусу. Отже, потужно вдихніть і повільно нахиліться, утримуючи штангу якомога ближче до ніг. Таз, у міру згинання корпусу, відводьте назад. Зупиніться, коли гриф дійде до середини гомілок, а корпус прийме майже паралельне підлозі положення. Випрямитеся, подавши таз вперед, і зробіть видих.

Зупиніться, коли відчуєте, що ваша спина почала округляться. Зазвичай це висота середини гомілок. Якщо ви спробуєте опустити штангу за рахунок згинання колін, навантаження покине м’язи задньої поверхні стегон.

 

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.