А хто ти в залі?

А як тебе називати в залі?“Дрищ”– він недавно прийшов у зал, бачив штангу буквально 2 рази, але вже всім наліво і направо показує свої біцепси. (Вага – до 70 кг.)

“Дохлик” – він займається близько року, нарешті побив старшого брата. Біцепс показує також завжди і всім. (Вага до 85 кг.). “Дохлик” з великим презирством ставиться до “Дрища”. Побачивши “Дрища” в залі спльовує на підлогу і обов’язково зауважує, що знову “Дрищі” не дадуть позайматися нормальним “пацанам”.

“Донор” – він вже вижав 100 кг. і тепер вважає себе великим ліфтером. Навчився показувати груди збоку. (Вага – до 95 кг.)

“Хряк” – важить вже понад 100 кг., але має 25% жировий прошарок. Біцепс близько 45 см. Жим – до 140 кг. Вже  подумує про змагання.

“Кріпиш” – вага вище 100 кг і прес видно. Жим в районі 170 кг. Біцепс під 50 см., змагається, але завжди пролітає.

“Здоровань” – вага понад 115 кг, із залишками преса або з пресом, жим майже 200 (+-10 кг.). Змагається і перемагає.

“Красунчик” – жим і розмір руки не має значення. Всі вправи виконує біля дзеркала, має найяскравішу майку в залі.

“Вейдер” – як додавання після імені (наприклад, Вовка – Вейдер) – знає ВСЕ. Жим і розмір руки не має значення.

“Упир” – вага довільна, але преса немає і ніколи не було, розчепірює руки імітуючи найширші. Роздає поради направо і наліво.

“Базіка” – ходить по залу і обговорює побутові проблеми з такими ж, а коли нікого немає то сам із собою. Розміри заховані під майкою.

“Cиловик”– вага за 110 кг., процента жиру за 25%, працює завжди з максимальною вагою, в 1/4 амплітуди, відпочиває хвилин по 10 між підходами, шумно дихає і сильно потіє. Штангу і тренажери за собою НІКОЛИ не розбирає!

“Товстожопик” – вага 100 і більше. Вражає всіх своїм присідом, лякає криками дівчат які проходять поруч.

“Фітнесіст” – в міжсезоння не відрізниш від “Хряка” або “Здорованя”, але перед змаганнями умудряється здуватися до розмірі “Дрища” і відразу ж починає знущатися над великими животами “Товстожопиків” і “Хряків”. Завжди виставляє напоказ свій красивий і рельєфний прес, чим сильно подобається дівчатам, шкода тільки, що вони тікають із залу в жаху від криків “Товстожопика”.

“Черепаха” – хімік до мозку кісток. Має вигляд черепахи, тому що спина і груди суцільно вкриті товстим шаром прищів, як панцир у черепахи. Вага значення не має, тому може бути “Черепаха-Дрищ”, а може бути і “Черепаха-Хряк”.

“Мутант” – вага далеко за сто, робоча ваги величезна, хімік-профі. У залі ні з ким не розмовляє, працює професійно. Якщо потрібна лавка для жиму, а вона зайнята, нічого не кажучи, просто відсуне дрібноту і почне свої жахливі жими. Викликає повагу.

“Тарзан” – не має нічого крім преса, який старанно довбе кожне тренування по півгодини. Займаєтся постійно без майки, оглядаючи дівчат, намагаючись зрозуміти “Чи оцінили вони його незвичайного?”

“Доброволець-підстрахуй” – вага силові показники і розміри значення не мають. Між підходами відпочиває довше ніж тривають самі підходи. Під час відпочинку озирається по сторонах, оглядаючи дівчат в залі. В самий “піковий” момент повтору норовить виявитися поруч і “підстрахувати” нібито ненароком мацаючи за певні місця тіла.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.