Користь бодібілдингу для жінок

Користь бодібілдингу для жінокВ останні роки вчені наводять багато аргументів на користь бодібілдингу для жінок. Але жінок, що знаходять їх переконливими, все ще дуже мало. Більшість представниць слабкої статі в тренажерному залі захоплюються виключно кардіотренуваннями.

Отже, ось декілька причин, за якими заняття бодібілдингом будуть корисні для жінок:

Причина № 1 Це зробить вас фізично сильною

Фізична сила зробить вас більш незалежною від інших у повсякденному житті. Навіть з домашньою рутиною буде легше справлятися, наприклад, носити на руках дітей, піднімати сумки з продуктами або з білизною. Якщо ваше тіло буде тренованим, домашні справи не будуть вас так втомлювати. Дослідження показують, що навіть помірні тренування можуть зробити жінку на 30-50% сильнішою.

Причина № 2 Ви позбудетеся зайвого жиру

Дослідження, що проводяться доктором філософії Вейном Весткоттом, показали, що жінка яка займається у тренажерному залі два-три рази на тиждень, за два місяці втратить 1,5 кг. жиру і наростить кілограм м’язової маси. Коли м’язова маса збільшується, прискорюється обмін речовин, і протягом усього дня ваш організм буде спалювати більше калорій. Тобто, з кожним новим кілограмом м’язів ваш організм буде спалювати в день на 15-25 калорій більше.

Причина № 3 Ви покращите м’язовий тонус, але не будете виглядати як «качок»

Вчені також з’ясували, що тіло жінки, на відміну від тіла чоловіка, не стає масивним від силових тренувань. В організмі жінки в 10-30 разів менше гормону, який відповідає за ріст м’язів. Зате силові вправи допоможуть жінці зберегти м’язовий тонус і зробити своє тіло більш рельєфним.

Причина № 4 Ви можете запобігти розвитку остеопорозу

Півроку занять силовими тренуваннями допоможуть збільшити вміст мінеральних речовин в кістках хребта на 13 відсотків. Якщо при цьому ще дотримуватися дієти, що багата кальцієм, можна захистити себе від остеопорозу.

Причина № 5 Ви покращите свої спортивні результати

Неодноразові дослідження показують, що силові тренування покращують спортивні результати. Наприклад, велосипедистки можуть збільшити свою витривалість, для тих жінок, які полюбляють гірськолижній спорт – це можливість поліпшити техніку і запобігти травмам. Яким би видом спорту ви не займалися, силові тренування допоможуть поліпшити результати і запобігти отримання травми.

Причина № 6 Ви зменшите ризик отримання травми, уникнете болі в спині і артриту

Силові тренування не тільки допомагають розвитку м’язової маси, але також розвивають сполучну тканину і збільшують міцність суглобів. Дослідження, які проводилися протягом 12 років, показали, що тренування м’язів попереку в 80 відсотках випадків допомагає позбутися від болю в спині або, принаймні, полегшити їх.

Причина № 7 Ви зменшите ризик розвитку серцевих захворювань

Згідно з дослідженням, проведеним доктором Баррі Франкліном, силові тренування допомагають запобігти захворюванням серцево-судинної системи, зменшуючи рівень «поганого» холестерину в організмі, і підвищуючи рівень «хорошого», а також знижуючи кров’яний тиск.

Причина № 8 Ви знизите ризик захворіти на діабет

Доктор Франклін також зазначив, що регулярне виконання силових вправ може допомогти поліпшити обмін цукру в організмі і знизити тим самим ризик захворювання на діабет. Розвиток діабету у дорослих, як жінок, так і чоловіків, стає великою проблемою. Дослідження показують, що силові тренування вже через чотири місяці збільшують в організмі кількість споживаної глюкози на цілих 23 відсотки.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.