Руйнуємо деякі жіночі міфи щодо фітнесу та бодібілдингу.

Руйнуємо деякі жіночі міфи щодо фітнесу та бодібілдингу.Як відомо, силові тренування, так як і тренування з використанням обтяжень дають багато переваг в плані здоров’я, сили та естетики. Однак, такий вид занять з якоїсь причини дуже часто ігнорується жінками. В результаті абсурдних упереджень, жінки нехтують вправами, які дійсно можуть їм досягти своєї фітнес мети набагато швидше і ефективніше. Всі жіночі забобони з приводу силових тренувань будуються на міфах, які є просто дурницею. Давайте ж спробуємо розглянути та спростувати основні жіночі міфи, щодо фітнесу та силових тренувань.

Неконтрольований ріст м’язів.

Жіноча половина воліє йти на аеробіку, а не в тренажерний зал, побоюючись, що м’язи виростуть. Однозначно – це міф! Тому що в залі м’язи не ростуть, а навпаки, руйнуються від навантажень. Зруйновані ділянки відновлюються з невеликим запасом міцності при відповідному харчуванні. Якраз від харчування залежить, будемо ми худнути або набирати масу. Тому всі «качки» приділяють велику увагу харчуванню як ключовому чиннику росту м’язової маси.

Буду масивною і незграбною.

Бачачи накачаних тренерів, багато з яких переможці різних міжнародних змагань, відвідувачки тут же приміряють на себе м’язистий образ професійного бодібілдера і в жаху біжать із залу зі словами: «Не хочу бути такою як ви, а хочу бути худою і без м’язів». Так ось, для того, щоб виглядати як чоловік з рельєфом, треба довго і серйозно займатися. Жінкам – займатися більш продумано, оскільки жіноча фізіологія відмінна від чоловічої та мускулистість – абсолютно не в жіночій природі.

Не їсти після 6 – ї вечора.

Виходить, що ви не їсте близько 10-12 годин. Така перерва в їжі сприяє тому, що більша частина з’їденого згодом переробляється в жир. Наш організм налаштований на виживання, він робить резервні запаси на випадок голоду. Тому не давайте організму необхідності запасатися і їжте на здоров’я! Тільки продукти з низьким глікемічним індексом, та багаті білками!

Кину займатися спортом і обвиснуть м’язи.

М’язова тканина не може обвиснути. Людина стає в’ялою тому, що кидаючи тренування, вона часто продовжує харчуватися у такому самому темпі. І от саме зайві калорії відкладаються в жир. Таким чином, у людини може «обвиснути» тільки жир.

Целюліт – це захворювання.

Це всього лише будова підшкірної жирової клітковини, так звані «джгутики», за допомогою яких шкірні тканини кріпляться до більш глибоких шарів. У чоловіків розташування цих «джгутиків» Х – образне, а у жінок – вертикальне. У цих кріплень є межа розтягування. І якщо підшкірний жир збільшується більше, ніж заплановано, а жирова клітина не має меж зростання і може розростися до неймовірних розмірів – кріплення деформують шкіру, утворюючи непривабливий візуальний ефект апельсинової кірки. Тому охочим позбутися целюліту потрібно боротися насамперед з жировими відкладеннями і запасами, які, до речі сказати, можуть бути і у худих. У жирової клітини є одна зручна для боротьби з нею особливість: вона складається на 80 % з води . Тому, за допомогою дієт і тренінгів, жирова клітина стискається, «всихає». У бодібілдерів існує спеціальний термін – «сушка». Це означає , що дієта і високоінтенсивний тренінг сприяють зменшенню обсягів жирової тканини. І целюліт зникає. Якщо подивитися змагання з бодібілдингу, то у спортсменок целюліту немає.

Чим більше та інтенсивніше навантаження, тим швидше результат.

Не вірно підібрані навантаження та інтенсивність тренувального процесу, не тільки не дають результату, а й завдають шкоди організму. Відчуваючи негативні емоції людина через 2 – 3 заняття замислюється про те, що фітнес це не для неї. Занадто важко і немає бажаного результату. Важливо правильно спланувати тренувальний процес. Все дуже індивідуально і у кожної людини своя ступінь сприйняття навантажень, інтервал пульсу під час роботи. Найголовніше, щоб тренування було індивідуально правильно організовано, програма тренувань підібрана індивідуально. А ступінь важкості та інтенсивності для кожної людини своя.

І найголовніше, тренування повинно приносити позитивні емоції, приносити задоволення, тоді результату не уникнути!

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Руйнуємо деякі жіночі міфи щодо фітнесу та бодібілдингу.: Один коментар

  1. Большинству девушек, даже приводя неопровержимые факты, большинство из которых изложены выше, очень трудно доказать что тренировки с железом не сделают из них Арнольда в юбке. А зря. Ведь спортивное женское тело очень-очень привлекательно. Пусть недалеким дурам будет хуже, пусть их мышц дрябнут и появляется целюлит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.