Жіночність і бодібілдинг.

Жінки і бодібілдингКоли тренер в спортзалі пропонує дівчатам вправи з гантелями і штангою, в 9-ти з 10-ти випадків можна почуєте відповідь: “Я не хочу мати великі м’язи” або “Я не хочу втратити свою жіночність“. Цікаво, чому так багато жінок думають, що м’язи збільшаться, якщо вони тільки потримають у руках “залізо”.

Переважна більшість накачаних жінок – елітні професійні культуристки, спортсменки, що займаються легкою і важкою атлетикою, які тренувалися роками, щоб досягти такого результату. Але багато хто цього не розуміє і уникає бодібілдинг.

Отже, ви хочете бути у формі, але не хочете бути м’язистою? А ще ви хочете зберегти жіночність. Яке рішення? Бодібілдинг! Лише бодібілдинг!  І ось чому:

Де ж докази?

Уявіть собі, що всі жінки, які тренуються з навантаженнями, мають більші м’язи. Тоді чому таких дівчат ми не бачимо в атлетичних залах? Все дуже просто. Для того, щоб розвинути таку мускулатуру, жінці необхідні: генетичні дані, інтенсивні багаторічні тренування, бажано, мати вищий за середній рівень тестостерону (чоловічого гормону). Звичайно, є й такі, які додатково приймають андрогени для неприродного збільшення обсягу м’язів.

У більшості жінкам важко розвинути по справжньому великі м’язи, тому як рівень тестостерону в порівнянні з чоловіками у них нижче в 20-30 разів. Хоча жінки і чоловіки стають однаково сильними від тренувань з вагами, їхні м’язи все одно не можна порівнювати. Для збільшення м’язів фахівці рекомендують піднімати більшу вагу, для того щоб зменшити кількість повторень до 3-5, але і в такому варіанті досягнення жінок будуть меншими, ніж у чоловіків.

Що ж таке жіночність?

За історію людства, ідеал жінки постійно змінювався. Так, в 1890 році в Америці популярною була фотомодель Ліліан Рассел, яка важила 90 кг. Але поступово еталони краси стали крихкими і врешті-решт переміг ідеал стрункої жінки. Сьогодні ідеал все більше наближається до спортивних форм.

Емі Блі, чемпіонка NPC USA Fitness 1997 року, говорить: “Будучи худою, я просто прислуговувала іншим”. Вона тренується для того, щоб збільшити повагу самої до себе. Тренування також змінили уявлення Емі про красу здорового тіла. “Моє тіло – це дзеркало мого самовідчуття, – говорить вона і добовляє: – Фізична та духовна сила завжди разом. Я переконалася, що сильно худий чоловік, не здоровий”.

Емі Блі абсолютно не згодна з тим, що м’язи псують жіночність. Шарон Брюно, екс-чемпіонка з бодібілдингу та фітнес-профі, погоджується з нею: “Це більше, ніж фізичні дані, це цілий комплекс, який включає індивідуальні риси характеру, такі, як впевненість у собі. Кожна жінка неповторна і в цьому її жіночність”.

Контролюємо своє тіло!

Отже, жінкам не потрібно хвилюватися. Придумайте самі свій ідеал і прагніть до нього. Мета бодібілдингу – не бути схожим на когось, а показати найкраще, на що ви здатні. Ви самі можете вибрати наскільки сильною хочете стати, і в цьому закладена краса бодібілдингу.

Звичайно бодібілдинг не вирішить всі ваші проблеми, але він зміцнить здоров’я і допоможе відчувати себе краще. М’язи – це рух, це наше життя.

Фахівці рекомендують однакову базову програму як для чоловіків, так і для жінок. Для максимальних досягнень рекомендується тренуватися не менше 3-х разів на тиждень. Отже, якщо ви зацікавлені в тому, щоб мати здорове і красиве тіло, почніть займатися бодібілдингом!

А ви як ставитесь до того, коли дівчина займається на рівні з мужчинами? А якщо ви жінка, то хотілося би почути ваші коментарі!

А тепер пропонуємо переглянути веселе відео “Як мужики помінялись з жінками ролями в тренажерному залі”:

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Жіночність і бодібілдинг.: 4 коментарі

  1. Доброго дня! Мій хлопець каже що я не дуже жіноча що тілом жінка а душею ні тому дуже хочеться бути не тільки жіночою ну й сексуальною і я думаю ви мені в цьому допоможете!

    • Доброго дня! Трохи не зрозуміло як так, але на мою думку, якщо ви жінка, то ви вже сексуальна.
      А по темі, то різним чоловікам подобаються різні жінки, але лише в руках жінки зробити так, щоб її чоловік був в захваті від неї… І ось тут, якраз допоможе спорт , адже всім, абсолютно всім чоловікам подобаються спортивні підтянуті дівчата….

  2. Добрий вечір! Скажіть чи підходить щоденник особистих тренувань, який можна у вас придбати для жінок і настільки підлаштовані програми тренувань відповідно до типів людей (Мезоморфи…).І ще інформація, яка публікується у вас на сайті, крім зазначених статтей для жінок, стосуються тренувань для чоловіків? Наприклад у вас є програма тренувань для ектоморфів-це для чоловіків тільки?? Дякую за відповідь)))

  3. Доброго дня) Випадково натрапила на Ваш сайт. Море корисної інформації. Дуже Вам дякую. Перспектив і розвитку Вам)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.