Зведення рук в тренажері «батерфляй».

Зведення рук в тренажері бабочкаТренажер «батерфляй», або «метелик», або як ще його називають деколи «бабочка» застосовується для загального розвитку грудних м’язів. Він складається з лави, розділеної на дві частини: спинку і сидіння і робочих областей для рук, які через тросово-роликову систему приводять в рух вантаж, що складається з набору прямокутних плит. Вагу навантаження можна змінювати в широких межах, але максимальна вага, як правило, не перевищує 100 кг. Заняття на цьому тренажері виконувати не складно, практично ніякої підготовки не потрібно, а травму отримати практично неможливо. Напевно, тому він є улюбленим серед початківців, яким ще страшно підходити до штанги або гантелей.

Виконання вправи:

Сядьте на лаву і займіть правильне положення: спина щільно притиснута до спинки, ноги торкаються підлоги, лопатки зведені докупи, груди розведені вперед, при необхідності відрегулюйте висоту сидіння. Візьміться за рукоятки або упріться долонями в подушечки таким чином, що б передпліччя утворили прямий кут з плечима і перебували з ними в одній площині. Саме виконання цих умов дозволяє тренувати м’язи грудей, а не рук.

На вдиху поволі зведіть руки, так що б подушечки рукояток наблизилися одна до одної, створюючи зусилля виключно ліктями, а не кистями.

Роблячи видих, так само повільно, контролюючи швидкість, розведіть руки. Рекомендоване число повторень 10-15 в 3-5 підходів.

Змінюючи кут нахилу спинки, навантажуються різні області грудних м’язів, верхній або нижній, середній відділ навантажений при будь-яких положеннях.

Зведення рук в тренажері батерфляй. Техніка виконання.

Зведення рук в тренажері батерфляй. Техніка виконання.

Варіант виконання вправи для жінок.

Виконується легше описаного вище, в той же час дозволяє опрацьовувати грудні м’язи, роблячи їх більш підтягнутими.

Робочі області тренажера, в цьому випадку бажано, щоб були виконані у вигляді валиків. У вихідному положенні руки злегка зігнуті в ліктях, огинають валики, долоні дивляться в підлогу. В іншому виконується аналогічно техніці виконання описаній вище.

Якщо тренажер має важелі з м’якою подушечкою, не ставте пальці на зворотну сторону подушечки, при обриві троса це може призвести до травми.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.