Чи можливе локальне зменшення жирового прошарку в одному місці?

Чи можливо локальне зменшення жирового прошарку в одному місці?Нерідко можна помітити в тренажерних залах, як хлопці та дівчата намагаються робити безліч вправ для м’язів преса в надії отримати ті самі «заповітні кубики» і плоский живіт, але результату зовсім не видно. І ця історія повторюється з року в рік. Чи не це є підтвердженням, що локальне зменшення жиру не можливо!?

Якби це було можливим, тоді можна було б зробити одну ногу рельєфну, а другу товсту. Це не реально, такого бути не може впринципі.

Вчені не мало часу витратили, щоб відповісти на це питання. Але поки ніяких підтверджень такої теорії про місцеве зменшенні жиру вправами немає.

Локально зменшувати жир можна тільки хірургією. Нам шкода жінок, які довіряються рекламі чудодійних гелів і паст, які обіцяють скорочення товщини жирового прошарку тільки лише за рахунок місцевого впливу, без спортивних вправ і коректування харчування.

Організм зменшує жирові відкладення глобально, тобто по всій поверхні відразу. Якщо у когось жир йде швидше в певних частинах тіла, то це, швидше, обумовлено генетично.

Також, при зменшенні ваги часто здається, що скрізь жир зменшується, а в проблемних місцях залишається на тому самому рівні. Насправді, жир зменшується по всьому організму, просто в проблемних місцях його було більше, через це здається, що там він зменшується повільніше.

Таким чином, виконуючи сотні повторень для преса або інших м’язів, зробити їх супер рельєфними неможливо. Кількість жиру зменшується тільки коли організм витрачає енергії більше, ніж отримує її з їжею, а це можливо при дефіциті калорій в добовому раціоні, а це психологічний стрес, або якщо калорійність раціону залишається тією ж, але значно збільшується активність та інтенсивність тренувань.

Наприклад, потрібно інтенсивніше тренуватись, хоча так можна дійти до хронічної втоми від перевантаження всіх функціональних систем організму.

Виходячи з вище сказаного, золота середина – злегка зменшити калорійність раціону, прибрати жирні продукти, менше вживати солодкого, додати одну або дві вправи у програму тренування, збільшити інтенсивність і продовжувати наполегливо тренуватися і все вийде.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.