Фільм «Джей Катлер – Повний Контакт»

Джей Катлер-Повний контактПропонуємо для перегляду документальний фільм «Джей Катлер – Повний Контакт» (Jay Cutler – All Access)

Це фільм про підготовку Джея Катлера до турніру «Містер Олімпія 2008». У фільмі ви побачите тренування Джея, його життя, емоції та переживання. Чудовий переклад фільму на російську мову допоможе повністю перейнятися атмосферою тих почуттів, які можуть існувати у людини в боротьбі за перше місце на самому головному конкурсі планети.

Коротко про Джея Катлера:

Джей Катлер (Jay Cutler) народився 3 серпня 1973 року, у Вустері, штат Массачусетс, США – американський бодібілдер та актор, чотириразовий володар титулу «Містер Олімпія» (2006, 2007, 2009, 2010).

У дитинстві Джей працював на будівництві батька і в бізнесі свого брата, ймовірно це і вплинуло на нього як на культуриста – Катлер навчився довгій і наполегливій праці. Це і поклало основу для його міцного тіла.

У шкільні роки Джей багато подорожував і часто міняв місця навчання. Він ніколи не страждав недоліком уваги і був досить популярною людиною. У школі Джей професійно займався американським футболом. Після закінчення школи в 1991 році, він вступив до коледжу Quinsigamond Community і здобув освіту Associate Degree in Criminal Justice (Кримінальне право). Так як Джей не брав участь у спортивних змаганнях коледжу, він став самостійно займатися бодібілдингом, і незабаром досяг непоганих результатів.

Зараз Джею 39 років і у нього середній ріст – 176 см. Його вага повинна відповідати змагальним вимогам, і на час змагань це 125 кг. У міжсезоння його вага на етапі набору маси може досягати 145 кг.

Джей знімався в численних відео про підготовку до конкурсу «Містер Олімпія», а також у нього є свої власні відео про його регулярні тренування. Джейсон також написав книгу «Jay Cutler` s No Nonsense Guide to Successful Bodybuilding». У 2006 році Катлер став Містером Олімпія, вигравши у багаторазового чемпіона Ронні Колемана. На даному змаганні Катлер перевершив самого себе. Колеман був трохи більшим і навіть просто стоячи виглядав переконливіше Катлера, але в позах (особливо зі спини) Катлер зміг обіграти Колемана і в результаті вирвати перемогу. Можливо судді просто втомилися від довготривалого домінування Колемана.

На даний момент Джей Катлер є чотирикратним «Містером Олімпія». Крім того, він є єдиним культуристом в історії IFBB, який повернув собі титул містер Олімпія після поразки (у 2008 році від Декстера Джексона).

Приємного перегляду:

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.