Як накачати прес в домашніх умовах.

Як накачати прес в домашніх умовах.Добре розвинені м’язи черевного преса – це необхідна умова гарної постави та здорового попереку. Прес, крім того, є запорукою фізичної краси. Про  бодібілдера, що має добре розвинені м’язи черевного пресу, можна сказати, що він вже перебуває на шляху до красивого тіла. І мільйони доларів, які щорічно витрачаються на маніакальне захоплення накачуванням черевного преса, підтверджують прагнення багатьох людей зберігати цю частину свого тіла в привабливому і фізично розвиненому стані. Оскільки м’язи черевного преса є основою здоров’я і краси, надмірне захоплення фізичним розвитком саме цієї групи м’язів стає цілком зрозумілим.

Давайте розглянемо в цій статті, як можна накачати прес в домашніх умовах.

Основний комплекс вправ для тренування м’язів черевного пресу неодмінно містить в собі рухи, засновані на згинанні тулуба. Ці вправи можна ускладнити, використовуючи обтяження, яке цілком надійно утримується на грудях внаслідок зменшення амплітуди руху. У цьому випадку поперек не відчуває надмірного навантаження.

Даний відеоролик наочно демонструє, як накачати прес в домашніх умовах.

Комплекс тренування складається з шести нескладних, але досить ефективних вправ, доступних і для новачків. Виконання вправ не вимагає якогось спеціального обладнання чи особливих навиків.

 • Перша вправа. Сядьте на край дивана, спершись на руки. Витягніть ноги вперед, тримаючи в напруженні м’язи преса, потім, зігнувши коліна, підтягніть їх до грудей.
 • Друга вправа. Ляжте на підлогу, руками міцно зачепіться за диван. Напружуючи м’язи, плавно підніміть ноги вгору, потім також плавно опустіть їх донизу.
 • Третя вправа. Вихідна позиція та ж, що і для другої вправи. Ноги, підняті вгору, роблять «велосипед», даний рух обов’язково повинен бути плавним.
 • Четверта вправа. Традиційні зворотні скручування: ноги, зігнуті в колінах, підтягуйте їх до живота, при цьому поперек відривається від підлоги.
 • П’ята вправа. Ноги зігнуті в колінах, гомілки лежать на дивані. Виконуйте прямі скручування.
 • Шоста вправа. Лежачи на спині, руками міцно зачепіться за диван, намагайтеся тягнутися ногами вгору, при цьому спробуйте відірвати нижню частину корпусу від підлоги. Під час вправи намагайтеся не робити різких ривків.

І наостанок, треба сказати, що на одному тренуванні можна качати всі частини м’язу пресу. Кількість підходів на тренуванні не обмежується, чим більше – тим краще. Тим не менш, важливо бути завжди дуже уважним до свого тіла.

Не забувайте робити між підходами паузи для відпочинку 10 – 20 секунд. Контролюйте стан попереку: при правильному виконанні вправ в ньому не повинно бути відчуття втоми або дискомфорту.

Займаючись накачуванням “кубиків” на пресі, важливо не перенапружувати м’язи, збільшення навантаження має бути поступовим, тренування за тренуванням.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Як накачати прес в домашніх умовах.: 4 коментарі

 1. По-перше – відео з ворожого ВК в мене не показує, невже не можна обрати інший сервіс розташування відео?
  По-друге, ці вправи з ролику я робила, але вони зовсім не ефективні, пропоную сюди ж вставити ролик з Passion4Profession що є на Ютубі youtube.ком/watch?v=44mgUselcDU – ці вправи набагато ефективніші, а якщо левел 3 оберете, то це хоч і важко, але прес буде що треба і не за багато часу.

  • На рахунок ворожого ВК, так це просто як майданчик для відео, причому не самий найгірший і не самий “ворожий”…
   На рахунок ролика з Youtube, то можливо воно і дієве, не спорю, адже існує дуже багато методик, вправ, програм тренувань, тощо… А тут запропонований один з багатьох комплексів.

 2. Відео не доступне !!! Навіть не завантажєуться на цьому сайті ((( Де можна переглянути ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.