Як накачатися гантелями?

Як накачатись гантелямиНапевно найпоширеніший і найдоступніший товар спортивного інвентарю – це гантелі. Їх не складно купити, вони не вимагають багато місця для зберігання і цілком придатні для того, щоб за допомогою них отримати красиве, накачане, тіло. Про те як накачатися гантелями піде мова в даній статті.

Більшість людей і не підозрюють яким потужним інструментом для набору м’язової маси можуть стати гантелі. Вважається, що гантелі створюють лише ізолюючу дію на м’язи, а качають їх тренажери і важкі штанги. Якщо так вважаєте і ви то ця стаття буде Вам корисна. Отже, давайте тепер розберемося, як накачатися гантелями і які вправи слід для цього виконувати?

Якщо ви збираєтеся займатися вдома, то для початку, звичайно ж, слід придбати гантелі. Обов’язково слід купувати розбірні гантелі, для того, щоб контролювати вагу обтяження – це дуже важливо. Якщо ж ваші тренування будуть проходити в тренажерному залі, то проблеми з вибором гантелей у вас не буде-там їх достатньо, починаючи від найлегших і закінчуючи найважчими. Непоганою альтернативою гантелям, до речі, можуть стати і гирі. Якщо у вас є цей інвентар, то радимо ознайомитися зі списком вправ з гирею.

Існує цілий ряд вправ з гантелями, виконання яких приведе вас до досить швидкого результату. Головне виконувати їх з правильною технікою без різких рухів і ривків, а також дотримуватися швидкості їх виконання. Всі вправи повинні виконуватися з середньою швидкістю, плавно і технічно правильно. Інакше результатів можна не чекати, все що ви отримаєте від неправильного виконання вправ – це всілякі травми.

Щоб накачатися гантелями підбирайте таку їх вагу, з якою ви зможете виконати 8 -12 повторень в одному підході. Ця вага буде найбільш оптимальною для того, щоб наростити м’язову масу. Для того, щоб додати своїм м’язам сили, а не об’єм, підбирайте вагу, з якою ви зможете зробити максимум 6 повторень в одному підході. Така вага обтяження зробить максимальний акцент на рості м’язової сили, а не маси.

Оскільки гантелі це предмет домашнього спортінвентарю, то рекомендуємо вам ознайомитися з матеріалом «Як накачати м’язи вдома».

Для тренування біцепса слід виконувати такі вправи:

Підйом гантелей на біцепс сидячи:

Ця вправа на біцепс робить ширшою його середину. Також, дану вправу можна виконувати і стоячи.

Підйом гантелей на біцепс сидячи

Підйом гантелей на біцепс сидячи

Молот:

Тренує біцепс і надає йому розмірів у товщину.

Молот

Молот

Концентрований підйом на біцепс:

Тренує саме пік біцепса, його верх, надаючи йому форму і розмір. Використовується практично на кожному тренуванні біцепса.

Концентрований підйом на біцепс

Концентрований підйом на біцепс

Для тренування трицепсів виконуйте наступне:

Розгинання руки через голову:

Відмінно розвиває трицепс і надає йому об’єм.

Розгинання руки через голову

Розгинання руки через голову

Розгинання рук у нахилі:

Не менш ефективна вправа для того щоб накачати трицепс.

Розгинання рук у нахилі

Розгинання рук у нахилі

Щоб зробити ваші трицепси більшими і сильнішими, рекомендуємо вам прочитати матеріал про те, як накачати трицепси.

Щоб накачати плечі гантелями, підійдуть такі вправи:

Підйом гантелей перед собою:

Качає переважно передню частину плечей.

Підйом гантелей перед собою

Підйом гантелей перед собою

Розведення гантелей стоячи:

Головний акцент в такій вправі спрямований на розвиток бічних частин дельтоподібного м’язу і додання плечам більш широких форм.

Розведення гантелей стоячи

Розведення гантелей стоячи

Жим Арнольда:

Чудова вправа для того, щоб накачати плечі, набрати м’язову масу і додати їм більшого об’єму і сили. Задіює як передню, так і бічну частину дельт, однак акцент, більшою мірою, припадає саме на передні пучки м’язів плечей.

Жим Арнольда

Жим Арнольда

Для тренування грудних м’язів:

Розведення гантелей лежачи:

Розширює грудну клітку і надає м’язам грудей більш виразні форми. Для зміни акценту впливу на грудні м’язи можна змінювати кут нахилу лави.

Розведення гантелей лежачи

Розведення гантелей лежачи

Жим гантелей лежачи:

Збільшує розмір та об’єм грудних м’язів, а також надає їм силу.

Жим гантелей лежачи

Жим гантелей лежачи

Ось такими вправами можна з легкістю додати вашому тілу дуже красиву форму, а також накачати м’язи і зробити їх по-справжньому сильними. Сподіваємося, що ця стаття відповіла повною мірою на питання як накачатися гантелями, але якщо все ж вам щось не зрозуміло, то не соромтеся і запитуйте про це в коментарях до даного матеріалу.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.