Як збільшити кількість віджимань на брусах.

Як збільшити кількість віджимання на брусахЗ приходом весни і тепла, саме час змістити ваші тренування на вулицю, на свіже повітря. Раніше ми вже писали про про таку вправу, як віджимання на брусах, а тепер давайте поговоримо про те, як саме збільшити кількість віджимань на брусах.

Почнемо з того, що віджимання на брусах – це чудова вправа для розвитку грудних м’язів і трицепсів, також дає досить відчутній стимул для росту плечового відділу. Віджимання на брусах вправа, яка ще приваблива тим, що виконувати її можна не обов’язково лише у тренажерному залі. Для її виконання необхідно не багато не мало, а всього пара паралельно розміщених брусів. Віджимання на брусах виконувати можна і на спорт майданчиках, і у дворі, де є бруси, а також в себе дома.

Отже, метою даної тренувальної програми – збільшення кількість віджимань на брусах. На перших етапах програми буде приріст м’язів і сили, надалі розвиватиметься витривалість і поліпшуватися рельєф.

Дана програма тренувань складається з кількох рівнів, для людей з різною фізичною підготовкою. Мінімальні вимоги для першого рівня – віджиматися на брусах не менше 6 разів. Якщо не можете віджиматися 6 разів, то віджимайтеся поки від підлоги дома, оскільки на бруси вам рано.

Займатися за даною програмою потрібно два рази на тиждень, наприклад, у вівторок та четвер, в інші дні необхідно тренувати інші групи м’язів, по вашій стандартній програмі, наприклад по одній з програм тренувань, які опубліковані на нашому сайті, просто слід трішки її модифікувати.

Програма для тих, хто віджимається на брусах від 6 до 12 разів.

Тренування № 1

  1. Вам потрібно виконати 50 віджимань за тренування. Наприклад, хтось зможе зробити 5 підходів по 10 повторень, хтось 10 підходів по 5 повторень. Всього за тренування повинно вийти 50 віджимань від брусів. Відпочивайте між підходами не більше 2 хвилин.
  2. Віджимання від підлоги, 4 підходи по 10-12 разів.

Тренування № 2

  1. Робите 3 підходи віджимань на брусах з максимальною кількістю повторень. Відпочинок між підходами – не більше 4 хвилин.
  2. Віджимання від підлоги, 3 підходи на максимум.

Програма для тих, які можуть виконати від 12 до 20 віджимань на брусах у одному підході.

Тренування № 1

  1. Загальна кількість віджимань має бути 70, як і в першому випадку, неважливо скільки підходів і повторень, але має бути 70 разів.
  2. Віджимання від підлоги, 5 підходів по 20 разів.

Тренування № 2

Суперсет (виконання вправ без відпочинку):

  1. Віджимання на брусах на максимум.
  2. Віджимання від підлоги на максимум.

Повторити 3 рази.

От і все, нічого складного. Сподіваємось ці нехитрі поради допоможуть вам збільшити кількість віджимань на брусах.

Перегляньте відео, де показана техніка віджимання на брусах:

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.