Як перевірити протеїн в домашніх умовах.

Провіряємо протеїн в домашніх умовахВи вже деякий час займаєтесь у тренажерному залі, вже починають виднітися деякі результати, ви досить непогано прибавили у вазі і ось, нарешті, було прийнято рішення внести корективи у свою дієту, а саме доповнити її якимось спортивним харчуванням. У більшості випадків, ваш вибір зупиняється на протеїні.

Але, придбавши протеїн, ви знайшли привід засумніватися в його якості. Є декілька простих способів розвіяти або підтвердити ваші побоювання. Один з них – знайти лабораторію, в якій професіонали за певну суму проведуть комплексний аналіз. Але швидше, простіше, а головне набагато дешевше буде зробити це в домашніх умовах своїми силами.

Давайте розглянемо декілька найпростіших способів, як правильно можна перевірити протеїн саме в домашніх умовах.

Спосіб № 1

Розведемо в окропі, або дуже гарячій воді трохи протеїну або просто засипемо його в  гарячу воду. Справжній, якісний, протеїн повинен згорнутися. Якщо цього не сталося – вам підсунули підробку. Потрібно сказати, що багато сипати не потрібно, для тесту буде достатньо лише одну чайну ложку протеїну.

Спосіб № 2

Візьмемо трохи сухого протеїнового порошку і просто спробуємо пожувати його. Справжній білок буде приставати до зубів та ясен (для порівняння спробуйте пожувати декілька таблеток амінокислот, які дуже часто є не що інше, як звичайний пресований протеїн). Якщо ваш протеїновий порошок перетворився в кашку – вам підсунули борошно або щось подібне, але ніяк не якісний натуральний протеїн.

Спосіб № 3

Візьмемо 20 грам протеїну і розведемо в невеликій кількості води (досить 100 мілілітрів). Білку властиво розбухати у воді, тому у вас повинна вийти дуже в’язка каша. Якщо в результаті проведеного експерименту вода практично не змінила свого стану – швидше за все перед вами, знову ж таки, ніщо не інше як борошно чи ще щось в тому роді, а зовсім ніякий не протеїн.

Спосіб № 4

Найпростіший, але, на нашу думку, самий дієвий спосіб – прислухайтеся до свого організму. Якщо після чергової порції протеїну вас почала мучити печія, з’явилася незрозуміла тяжкість у шлунку і його здуття, а також кожні кілька хвилин з’являється дивне непереборне бажання збігати в туалет, то знайте – ви помилилися у виборі протеїну. Це або підробка, або він просто не підходить особисто вам. У будь-якому випадку, продовжувати прийом такого препарату не варто.

А вам траплялося купляти неякісний протеїн? Якщо так, то поділіться досвідом у коментарях.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.