Концентровані згинання рук. Тренуємо біцепс.

Концентровані згинання рукКонцентровані згинання рук – це вправа для накачки біцепса, яка дозволяє контролювати швидкість руху, амплітуду, і розміреність рухів. Дана вправа призначена, в основному, для формування біцепсів рук і м’язів плеча.

Техніка виконання концентрованих згинань рук:

Сядьте на край гімнастичної лавки. В одну руку візьміть гантеллю середньої ваги, ноги поставте трохи ширше плечей.

Злегка зігнувшись, упріться трицепсом руки з гантеллю в коліно з внутрішньої його сторони. Руку необхідно повністю розігнути. Долоню поверніть донизу.

Розпочинайте підйом гантелі саме з цього вихідного положення. Під час підйому, можна використовувати супінацію, тобто розворот кисті з гантеллю. Положення, у якому знаходиться інша рука, не відіграє ніякого особливого значення для правильної техніки виконання вправи.

Концентровані згинання рук. Техніка виконання.

Під час виконання концентрованого згинання руки, можливі різні варіації вправи, які пов’язані з особистими бажаннями бодібілдера, що стосуються, в більшій мірі, положення кисті руки на початку руху. Деякі атлети вважають за краще взагалі виконувати вправу без супінації кисті і починають підйом гантелі з положенням долоні, яка повернена догори. Інші виконують концентровані підйоми з положення у якому долоня займає середнє положення, обернена вбік.

Арнольд Шварценеггер пропагує взагалі особливий різновид виконання цієї вправи. Він починає виконувати вправу стоячи. Після чого, він згинається в поясі, рука з гантеллю повисає уздовж тулуба. З такого положення він піднімає гантель до плеча, при чому, утримує лікоть строго нерухомим.

Потрібно сказати, що в цілому варіації виконання цієї вправи не міняють загальної механіки руху і точки прикладання сили.

Для того, щоб отримати від вправи максимальний ефект, спробуйте у верхній точці руху затриматися на три – чотири секунди, при цьому, зберігаючи м’язи біцепса у напрузі.

Пропонуємо для перегляду відео, де показана техніка виконання одного з варіантів виконання концентрованих згинань руки з гантеллю на біцепс:

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.