Мотивуй себе займатися спортом!

Правильна мотивація - шлях до перемогЯкщо Ви вирішили зайнятись бодібілдингом, то перш за все завжди потрібно правильно мотивувати себе, щоб перше тренування не стало одним з останніх.

1. Згадай, як це тобі спало в голову записатися у тренажерний зал чи фітнес клуб?. Не дають спокою лаври Залізного Арні? Готуєш фігуру до пляжного сезону? Думаєш вразити подружку об’ємом біцепса? Будь-яка, нехай навіть сама безглузда мета має втримати тебе в качалці.

2. Завжди став перед собою нові завдання. Навіть якщо ти всім задоволений. Не можна просто ходити в зал “підтримувати форму”. По-перше, це швидко набридає, а по-друге, існує або розвиток, або деградація. Третього не дано.

3. Вникай у всі аспекти залізного спорту. Навіть якщо тебе не дуже цікавлять м’язові об’єми, можливо тебе зацікавлять інші плюси регулярних тренувань: приріст сили, підвищений імунітет, тонус судин і м’язів серця, поліпшення потенції і багато іншого.

4. Спілкуйся з “братами по залізу” (тільки не під час тренування). Чоловічі розмови в роздягальні за протеїновим коктейлем – хороша альтернатива посиденьок в пивній. Тим більше що теми ті ж: спорт і жінки.

5. Пам’ятай, що будь-який поважаючий себе чоловік повинен мати хоча б одне брутальне захоплення. “Залізний спорт” – відмінний спосіб підкреслити свій «янь».

Головне, навчися отримувати від процесу тренування задоволення. Тоді тебе навіть найважчим грифом із залу не виженеш.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Мотивуй себе займатися спортом!: Один коментар

  1. Я пыталась сама заниматься дома, но толку от того не было никакого. Я поняла, что мне поможет только тренажерный зал. Считаю отличным фитнес клубом SPORTUP, нравится то, что у каждого есть отдельный бесплатный тренер, а также сауна, и кардио зона, еще они делают отличные протеиновые коктейли. Расположение в Киеве также неплохое – на м Шулявская. Спорзона безупречная, новые удобные тренажеры. Советую вам именно его!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.