Тренування і робота. Як поєднувати?

Тренування і роботаТренування і робота в багатьох випадках здаються поняттями не сумісними, особливо якщо день розписаний похвилинно і тренуватися просто ніколи або вже не вистачає сили. Звичайно ж, у більшості випадків, багатьом людям просто лінь піти на тренування після закінчення робочого дня.

Давайте у цій статті детально розберемо кожний з можливих способів провести день з користю, а саме і працювати на роботі та ефективно тренувати своє тіло.

Ранкові тренування перед роботою

Багато хто вважає, що бігати вранці це дуже корисно. Але це не зовсім так. Справа в тому, що прокидаючись рано вранці, в організмі спостерігається знижений запас глікогену та інших поживних речовин. Тобто, на голодний шлунок – бігати краще не варто. Буде виснаження організму і тренування буде абсолютно не ефективним. А проводити жорсткий, силовий тренінг і зовсім заборонено. Звичайно ж, є такі спортсмени, які проводять тренування під час періодичного голодування на голодний шлунок, а після нього споживають потрібну кількість калорій. Там вже свої особливості і для недосвідчених спортсменів, такий варіант виключений.

Найкращий варіант, коли у вас є така можливість, встати рано вранці, за декілька годин до тренування і гарненько підкріпитися. І тільки після декількох годин йти на тренування. Іншими словами, наочний приклад: підйом – 6 ранку, сніданок, а о 8.30 – тренування.

Кращим сніданком, який відмінно поновлює енергетичні запаси, це: вівсяні пластівці, гречана каша, рис, тощо. Для того, щоб запобігти катаболізму, рано вранці можна споживати BCAA – амінокислоти + гейнер або сироватковий протеїн.

Тренування в обідній час

Якщо брати обідній час, то це відмінний час для проведення тренувань, з точки зору харчування до і після тренування. Рано вранці можна добре поснідати, щоб вистачило сил і на обіднє тренування, а після, нормально попоїсти. Але, обідній час, це дуже коротка перерва, а в деяких випадках його майже немає.

Не варто забувати, для того, щоб максимально ефективно провести тренування, достатньо всього – навсього 45 хвилин. І якщо у вас перерва годину, і поблизу знаходиться тренажерний зал, можна все встигнути.

Вдобавок до нормальної їжі, можна додавати спортивне харчування, наприклад: сироватковий протеїн. Він відмінно засвоюється організмом, але не у всіх випадках. Деякі люди не переварюють лактозу, якою так багатий сироватковий протеїн.

Тренування після роботи

Найкращий час для тренувального процесу, є вечірній період – приблизно з 18.00 до 21.00. Але не завжди на таке тренування після роботи вистачає сил. Все залежить не тільки від того, де людина працює, а й від того, як вона харчується безпосередньо в години роботи. Якщо брати з собою на роботу їжу, знати співвідношення білків, жирів і вуглеводів, які вам слід спожити за день і ретельно продумати графік прийому їжі, то цілком ймовірно, що сили на інтенсивне тренування у вас буде достатньо. Це не так складно як здається. Просто потрібно взяти свій день під чіткий контроль.

Безумовно, можна застосовувати всякі передтренувальні комплекси, але це не піде вам на користь. Можна тільки нашкодити собі. Що стосується харчування після тренування, то не турбуйтеся про такий міф, як: «не можна їсти після шостої». Головне, після тренування не споживати надмірно жирної та шкідливої їжі, а також намагатися їсти за три години перед сном. Крім усього цього, потрібно скоротити прийом простих вуглеводів. Перед сном, можна спожити порцію казеїнового протеїну.

Тренування у вихідні дні

Буває всяке, і якщо ж ви все-таки не змогли виділити час на те, щоб позайматися собою, завжди існують вихідні дні. Але, на жаль, ми змушені вас засмутити, оскільки такі рідкісні силові тренування принесуть вашому організму мало користі.

Для ефекту від силових тренувань вам потрібно займатися як мінімум 3 рази на тиждень. Проводити самі тренування потрібно через день, для того, щоб організм встигав відпочити і відновитися. Звичайно, ніхто не забороняє вам здійснювати пробіжку по вихідних, але саме для силового тренування в тренажерному залі потрібен чіткий графік.

Отже, підводимо підсумки

Дотримуючись правильного режиму, щоб встигати працювати і тренуватися, вам доведеться все чітко розпланувати. Потрібно буде «вовтузитись» з їжею, заздалегідь готувати собі поїсти, бажано також запастись спортивним харчуванням, спортивними шейкерами,  посудою, тощо. Але якщо скласти це все в купу, це допоможе вам нормалізувати ваш графік харчування і тренувань, дозволить чітко стежити за собою. У підсумку ви отримаєте масу плюсів.

Якщо ж ви все-таки знайшли час для того, щоб потренуватися, ніколи не можна забувати про такі речі, як: правильне харчування та здоровий сон. Слід запам’ятати, що саме від цих двох речей залежить 70% вашого успіху.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Тренування і робота. Як поєднувати?: Один коментар

  1. Как сказал Арни-:Армия меня научила только тому, что я могу заниматься где угодно, даже не в человеческих условиях”….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.