Мотивація: Чи мій це спорт – бодібілдинг?

Плюси від занять бодібілдингомОтже, Ви вирішили зайнятися бодібілдингом або просто трохи підкачатися? Давайте розглянемо всі плюси і мінуси. Ну, по-перше, відразу можна сказати, що це краще ніж валятися ввечері біля телевізора, навіть якщо там буде йти улюблений серіал. У цьому ж полягає і проблема, занадто вже складно часом подолати свою лінь, відірватися від дивана або знайти силу волі, щоб відмовитися випити з друзями келих пива. Взагалі, у кожного знайдеться сила-силенна відмовок, аби не йти займатися. Але, раз ви читаєте цю статтю, значить, вас цікавить бодібілдинг і у вас знайшлась певна мотивація.

Наприклад, ви вважаєте, себе слабким і не можете постояти за себе на вулиці. У цьому випадку скажу вам, що бодібілдинг це стовідсотковий вихід з положення. В тренажерному залі ви зможете стати міцніше і сильніше.

Інший варіант ви хочете скинути зайву вагу. Якщо ви просто хочете прибрати зайві кілограми, то, одягаємо кросівки або кеди і встаємо раніше вранці і біжимо на пробіжку. Разом з хорошою дієтою це дасть потрібний результат. Хоча правильні заняття  в тренажерному залі також дадуть чималий результат, але не варто їх розглядати як супер засіб для схуднення.

Ще один випадок! Ви прагнете бути більш привабливим в очах дівчат. Але дівчатам подобається накачані хлопці (хоча зовсім не всім), але не  варто думати, що якщо у вас великий біцепс, то дівчата прямо таки самі готові застрибнути на вас. Хоча й таке можливо. Для дівчини красива картинка це добре, але не перша необхідність. Але це вже інша тема зовсім інша тема.

Треба раз і назавжди розуміти що займаєтеся ви виключно ДЛЯ СЕБЕ, а не для того щоб кому щось  довести.

Отже:

Бодібілдинг, насамперед, підвищує вашу впевненість у собі. Душевна гармонія людини, що б там не говорили, дуже сильно залежить, від того як вона виглядає, і бодібілдинг допоможе вам прекрасно себе почувати, дивлячись на своє  відображення в дзеркалі. Усвідомлення того що ваше тіло знаходиться в прекрасній формі, буде вас завжди тримати в прекрасному настрої.

Якщо у вас проблеми з протилежною статтю, ви обов’язково повинні зайнятися бодібілдингом. Мало того, що ви набудете, впевненість в собі, ви ще солідно поліпшите свій зовнішній вигляд, що не залишиться непоміченим протилежною статтю.

Ще один величезний плюс, це величезна користь для здоров’я. Ви зміцнюєте серцево-судинну систему, ваші капіляри стають більш еластичними, ваше серце починає працювати немов годинник.

Регулярні тренування викликають викид ендорфіну, який вважається гормоном гарного настрою, депресії тепер вам будуть не страшні.

Бодібілдинг сприяє зміцненню кісток, у вас ніколи не виникне проблем з слабкими кістками, навіть в старості ви зможете похвалитися хорошими міцними кістками.
Рівень тестостерону з роками падає, це відбивається на зменшенні м’язової маси, проблемами з ерекцією, занепадом енергії, зменшенням швидкості метаболізму. Однак ви можете надовго загальмувати, ці процеси.

Саме бодібілдинг допоможе вам зберегти свою молодість набагато довше.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.