Пояс для пауерліфтингу.

Пояс в пауерліфтингуПауерліфтинг – це силовий вид спорту, який передбачає подолання великого навантаження. Основним завданням даного виду спорту є підняти якомога більшу вагу. На відміну від бодібілдингу, який акцентує увагу на рельєфності і красі людського тіла, в пауерліфтингу краса тіла не має значення. Крім тренувань, спортивної підготовки і збалансованого харчування, для пауерліфтингу величезне значення має екіпірування. Сюди можна віднести штангетки, бинти, суперкостюм, сорочки і пояс для пауерліфтингу.

Що стосується пояса, то він може бути синтетичний і шкіряний. Його основне призначення – це фіксування та страхування спини під час підйому штанги. Необхідно відзначити, що пояс повинен бути зроблений тільки з міцних і натуральних матеріалів.

Під час занять силовими вправами обов’язково потрібно одягати пояс для пауерліфтингу, але його потрібно правильно підбирати. Багато професійних спортсменів віддають перевагу широким шкіряним поясам, так як вони відмінно фіксують спину і переважно володіють високою якістю.

Але це стосується професіоналів і завзятих спортсменів. Для звичайних занять можна використовувати сучасні синтетичні пояса, які представлені в широкому виборі. Необхідно відзначити, що пояси зі звичайних матеріалів не підходять для занять пауерліфтингом, так як пояс повинен захищати атлета від всіляких пошкоджень і розтягувань, які пов’язані з підняттям великого навантаження. Але в той же час, шкіряні пояси також не можуть захистити тіло спортсмена від всіх травм. В першу чергу, це відноситься до тонких поясів.

Пояс для пауерліфтингу потрібно підбирати індивідуально залежно від ваших розмірів і статури, так як деякі дуже широкі пояси можуть врізатися в ребра, а це заважає якісному виконання вправи. Тому вибирайте пояс по своїй фігурі.

Необхідно відзначити, що важкоатлетичні пояси мають особливий крій, наприклад якісні пояса, виготовляють з натуральної товстої шкіри. У спинній частині вони розширені, для того щоб надійно зафіксувати хребет і поясницю, а спереду пояс звужується, щоб не здавлювати ребра атлета під час присідань зі штангою. Такий пояс відмінно підійде не тільки для професіоналів, але й для аматорів.

Більш докладно ознайомитися з тим, як потрібно правильно вибирати атлетичний пояс, ви зможете у статті: “Як правильно підібрати атлетичний пояс“.

Від правильності підбору екіпіровки для занять пауерліфтингом залежить ваш майбутній поспіх і результат змагань, так як даний вид спорту передбачає обов’язкове використання спортивного одягу.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.