Що повинні знати жінки про спалювання жиру.

Що повинні знати жінки при спалюванні жируХороша фігура стала невід’ємним атрибутом жіночої краси в сучасному суспільстві, у зв’язку з чим все більше жінок хочуть виправити всілякі її недоліки. Тому багато осіб жіночої статі, особливо зараз, після новорічних свят – масово ринуться у тренажерні зали, та почнуть використовувати дієти, вважаючи, що лише це допоможе позбутися ненависних зайвих кілограмів. Але що ж повинні знати жінки про спалювання жиру, щоб це не обернулося головним болем у майбутньому? Давайте коротко розглянемо у цій статті.

Якщо спалювання жиру – основна мета ваших тренувань, то існує кілька моментів, про які ви повинні пам’ятати. Крім всього того, що ви вже знаєте з різних джерел про втрату ваги, враховуйте ще й те, що жіночий організм по іншому реагує на всі заходи щодо зменшення жирового прошарку.

Спалювання жиру у чоловіків і жінок будується на одному принципі – шляхом створення дефіциту калорій за рахунок зниження споживання їжі та збільшення витрати енергії за рахунок тренувань, але є кілька ключових відмінностей, які можуть стати на допомозі вам у досягненні мети.

Використовуйте низьковуглеводну дієту, але не безвуглеводну

Перша порада, якій повинна слідувати жінка на шляху спалювання жиру це те, що при складанні раціону харчування бажано розглядати варіанти дієт з низьким вмістом вуглеводів, але аж ніяк не безвуглеводні дієти чи з дуже низьким вмістом вуглеводів.

Можливо, жіночий організм відмінно реагує на зниження споживання вуглеводів, але якщо це зниження буде надмірним, ви будете відчувати слабкість, метаболізм сповільниться. Зберегти в таких умовах колишню швидкість метаболізму вище можливостей людського організму.

Таким чином, деяка кількість вуглеводів в раціоні, бажано , не менше 100 грамів на добу, допоможе зберегти ваш метаболізм швидким, тоді ви зможете побачити максимальні результати жироспалювання. Уповільнення метаболізму найшвидший спосіб звести до нуля результати будь-якої дієти. Інший важливий момент, на який слід звернути увагу при харчуванні – вживайте в їжу правильні вуглеводи, тобто дотримуйтеся дієти з вмістом повільних вуглеводів, таким чином, вам буде досить меншої кількості калорій, отриманих з вуглеводної їжі, щоб відчувати себе нормально.

Робіть перерви у дієті

Другий важливий момент, який жінки повинні врахувати при спалюванні жиру, що в дієті повинні бути присутніми перерви. Перерви допоможуть позбутися від психологічного стресу, що виникає під час дієти, а також допомогти виконати організму перезапуск викиду гормонів, що беруть участь в спалювання жиру.

Жінки, як правило, трохи більш емоційно прив’язані до їжі, ніж чоловіки, тому при наявності цих перерв жінка буде мати набагато більше шансів на успішний результат в довгостроковій перспективі, оскільки зможе витримати дієту більш довгий термін.

Але, також може виявитися, що ви не в змозі включити перерви в дієту, оскільки кожен раз вам буде ставати все важче й важче відновити дієту. Завершуйте дієту на 3-7 днів кожні 5-6 тижнів і ви помітите, що результат буде досягатися швидше.

Дотримуйтеся режиму тренувань

Ще один аспект , що заслуговує уваги, це режим тренувань. Багатьом жінкам доводиться істотно збільшувати тривалість і число тренувань, щоб створити дефіцит калорій в організмі через те, що їх організм володіє низьким енергоспоживанням. Дефіцит калорій необхідний для жироспалювання.

Не варто забувати і про те , що перетренованість і різке зниження кількості жирових відкладень можуть призвести до порушення менструального циклу, що в довгостроковій перспективі може стати проблемою, а в кінцевому рахунку, призведе до погіршення здоров’я в цілому.

Це не тільки погіршує репродуктивну функцію, а й може збільшити ризик розвитку остеопорозу в майбутньому, цього потрібно уникнути у будь-яку ціну.

Якщо в якийсь момент ви помітили, що ваш план тренувань та дієт, почав приносити негативний результат, то прийшов час переглянути його на предмет врізання обсягу фізичних вправ і повернення їжі назад в раціон. На початку ці застереження сприймаються не всерйоз, однак нехтування ними може призвести до серйозних проблем із загальним станом здоров’я.

Скорегувавши свій раціон харчування і тренувальну програму відповідно з особливостями жіночого організму, ви не тільки помітите поліпшення результатів, але покращите свій емоційний стан. Але приготуйтеся до того, що для повного комплексу заходів доведеться присвятити більше часу.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.