Жим штанги лежачи на похилій лавці.

Жим штанги на похилій лавіЖим штанги лежачи на похилій лавці – базова вправа для грудей, для розвитку сили і загальної маси грудних м’язів. У цій вправі використовуються самі високі робочі ваги, що робить її досить ефективною для прокачування м’язів всього грудного масиву. Це найпотужніша вправа на груди і «точка відліку» навантаження для грудей. Виконуючи жим штанги лежачи на похилій лавці першим у своїй тренувальній програмі на розвиток грудних м’язів, ви вбиваєте відразу трьох зайців:

1.Змусите акцентувати увагу на верхніх відділах грудних м’язів, які важко піддаються тренуванням.

2. Отримаєте можливість легко відслідковувати навантаження шляхом збільшення ваги на штанзі.

3. Крім того, нахил вгору, «краде» навантаження у трицепса і перекладає його на грудні м’язи.

Техніка виконання жиму штанги лежачи на похилій лавці.

На перший погляд техніка досить проста, але вона має низку нюансів. Сама послідовність процесу виглядає так:

Потрібно лягти на лавку під зручним для вас кутом. Зазвичай він знаходиться в діапазоні від 30 до 35 градусів і підбирається індивідуально, шляхом експериментування.

Обома руками необхідно обхопити гриф і зняти зі стійки штангу. Штангу тримаєте строго вертикально – на прямих витягнутих руках.

Притисніть штангу до грудей, відводячи лікті в сторону. Через секунду зробіть жим до початкового положення.

Спочатку це буде складно, через нахил лавки важко відразу знайти оптимальний баланс. Тому на перших тренуваннях бажана присутність напарника чи помічника.

Жим штанги на похилій лаві

Жим штанги лежачи на похилій лавці. Техніка виконання.

Важливі рекомендації при виконанні вправи:

Виконуючи жим штанги лежачи на похилій лавці, потрібно знати, як подбати про своє здоров’я і уникнути небезпеки отримання травм. Перш за все, увага повинна бути спрямована на поперек спини, його не можна вигинати. Для дотримання цього правила фахівці та досвідчені спортсмени дали ряд наступних чітких рекомендацій:

Стопи ніг повинні стикатися з підлогою всією своєю поверхнею. При цьому п’яти краще розташувати трохи далі горизонтального рівня колін, щоб уникнути просковзування під час жиму.

Іноді лавки обладнуються підставками для ніг. Якщо така є в наявності, буде корисно нею скористатися. Це зведе можливість вигинання попереку до мінімуму.

При строгому дотриманні всіх правил і послідовності техніки виконання, описана вправа обов’язково дасть швидкий результат. Ваші м’язи стануть об’ємними, сильними і красивими.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.