Мотивація в бодібілдингу.

Мотивація в бодібілдінгуБажання мати хороше здоров’я, привабливу зовнішність, велику силу і впевненість в собі живе в кожній людині, в кожному чоловікові і кожній жінці. Але, мільйони людей гальмують це своє прагнення до здоров’я і фізичної досконалості, ведучи не природний, нездоровий спосіб життя, який передчасно їх старить, обмежуючи корисність для всього суспільства.

Спосіб давати вихід своїй фізичній активності за рахунок інтенсивних силових вправ настільки ж давній, як і саме людство. Наприклад, найздоровіші у фізичному відношенні і найшвидші печерні люди не тільки виживали, але й захоплювали лідерство в племенах.

Також у Древній Греції борець на ім’я Мілон відкрив унікальний спосіб збільшення своєї сили і фізичної підготовленості. Він звалював на плечі молодого бичка і переносив його уздовж стадіону в Олімпії на відстань більше 200 метрів, виконуючи цей прийом кожен день. До моменту, коли бик зовсім виріс, Мілон став найсильнішим борцем у стародавній Греції. Протягом двадцяти чотирьох років він залишався непереможним на олімпійських іграх давнини.

Юджин Сенджоу, який увійшов в історію як силач та всесвітньо відомий пропагандист здорового способу життя, на початку століття написав книгу “Життя – це рух”. Така назва виражає вроджену потребу всіх людей до постійного руху. Слідуючи цьому інстинкту, люди стають надзвичайно здоровими. Але з усіх живих створінь одна людина свідомо порушує природні закони фізичного здоров’я.

І фізіологи, і спортивні медики прийшли до висновку, що для вирішення задачі нарощування сили і швидкого м’язового розвитку тренування з обтяженнями найбільш ефективне і відповідає потребам більшості людей в фізичному навантаженні. Є більше двадцяти конкретних корисних ефектів, яких може досягти будь-яка людина, яка регулярно і в прогресуючій манері тренується з обтяженнями.

Отже, заняття бодібілдингом:

 1. збільшує м’язову силу;
 2. підвищує м’язову витривалість;
 3. є найкращим способом для формування міцного тіла;
 4. збільшує міцність кісток і зв’язок, товщину хрящів і число капілярів в м’язах;
 5. покращує здоров’я та фізичну підготовленість;
 6. збільшує гнучкість;
 7. збільшує потужність і швидкість;
 8. допомагає послаблювати стрес і напругу щоденного життя;
 9. сприяє формуванню позитивної думки про себе;
 10. прищеплює дисциплінованість і підсилює мотивацію, яка переноситься на всі інші сфери життя;
 11. допомагає контролювати вагу і знижує відсоток жиру;
 12. зміцнює серце, інтенсифікує рівень метаболізму і нормалізує тиск крові;
 13. може збільшити тривалість життя;
 14. покращує якість життя;
 15. допомагає запобігти багатьом хворобам типу остеопорозу;
 16. збільшує рівень гемоглобіну і кількість червоних кров’яних тілець.

Незважаючи на те що багато хто прагне до вищих цілей – таких як розвиток сили, фізичної досконалості чи корекції тілобудови- корисні аспекти тренувань з обтяженнями набагато ширші, ніж лише великі м’язи і сила. Наприклад, силові тренування допоможуть відкорегувати надлишкову чи недостатню вагу, особливо в поєднанні з дієтами. Так що ті, хто страждає від комплексу неповноцінності через худе тіло чи навпаки від збільшеної ваги тіла, виявлять, що цей стан швидко зміниться станом підвищеної упевненості в собі і почуттям гордості за своє тіло.

Надзвичайно зайняті службовці, працюючи розумово на межі своїх можливостей, виявлять, що шляхом занять бодібілдингом вони зможуть підвищити свій інтерес до життя і відкрити в собі безмежні резерви енергії. Оскільки тренування з обтяженнями і атлетизм роблять вас фізично і психічно стійкішими, ваші успіхи і насолода життям багаторазово помножаться.

Підсумовуючи написане, скажемо – для одних бодібілдинг – це прекрасна фігура, спосіб чудово виглядати в будь-якому одязі. Для інших – це можливість швидко набрати м’язову масу до наступної осені – для гри у вищій футбольній лізі. Ще для інших – спосіб чудово виглядати влітку на пляжі. Але для більшості людей бодібілдинг – це вид спорту, який дозволяє домогтися гарних м’язів і ідеальних пропорцій тіла при абсолютній відсутності жиру, а хіба не так хоче виглядати більшість людей?

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Мотивація в бодібілдингу.: Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.