Найбільш шкідливі продукти для спортсмена.

Найбільш шкідливі продуктиНа жаль, полиці сучасних магазинів до верху набиті шкідливими для нас з вами продуктами харчування. Часто під виглядом корисного можна з’їсти таке, що потім доведеться дуже довго лікуватися у лікарів. Необхідно розпізнавати, що ж нам можна їсти, а від чого краще буде відмовитися. Про те, що можна їсти – розмова окрема, поговоримо про те, чого їсти не можна. Ну або принаймні варто вживати в дуже малих кількостях.

Думаю найпершим у списку найбільш шкідливих продуктів повинні йти алкоголь і тютюн. Крім токсинів, вони знижують рівень тестостерону, можуть спричинити такі хвороби як рак внутрішніх органів.

Далі за списком – фаст-фуд. Це і їжа з Макдональдса, вуличних «зукусочних», хот-доги. Замість усього цього, якщо вам захотілося перекусити – куди краще буде зайти в будь-який магазин, взяти пару-трійку булочок і запити їх кефіром або молоком. У фаст-фуді абсолютно немає нічого корисного. А вже про вміст м’яса в сосисках з хот-дога – думаємо можна не говорити.

Далі за списком – сухарики типу, чіпси, лимонад. Газована вода містить в собі дуже багато цукру. Один грам засвоєного цукру – забере з собою ще 4 грами води. І все це залишається у вашому животі. Потім дуже складно буде скинути цей важкий «баласт». Та й вживання цукру у великих кількостях може призвести до цукрового діабету. У чіпсах та сухариках, незважаючи на те, що нам виробники намагаються довести зворотне дуже багато канцерогенів і холестерину. А надходження в організм холестерину з молоду – дасть про себе знати через 20-30 років. Здавалося б, нескоро це буде, але якщо не хочете в 40 років мати серце, як у 80-ти річного – пора замислитись.

Думаємо про шкоду даних продуктів вам і так було відомо. Тепер поговоримо про те, що нам часто може здатися корисним.

Фруктові соки. Справа в тому, що більшість соків на ринку України і країн СНД робляться зі звичайного порошку. А користі в цьому порошку немає абсолютно ніякої. Крім того, в соках дуже багато цукру. Від 10 до 15 і навіть 20 грам цукру на 100 мл. соку. Тобто випивши літровий пакет соку ви приймаєте всередину близько 150 грам цукру! Тому сік варто вибирати з обережністю і пити в невеликих кількостях, наприклад склянку соку вранці. Намагайтеся купувати сік з м’якоттю, так більшим буде шанс, що ви отримаєте більш-менш натуральний продукт.

Заморожені напівфабрикати. Це і курячі відбивні, і рибні палички. Тобто те, що може бути для нас джерелом білка. Часто при виготовленні даної продукції використовується завідомо зіпсоване м’ясо. А зіпсоване м’ясо – це вже шкода. Це і бактерії, і токсини, які можуть спричинити ряд захворювань. Дану продукцію радимо не вживати зовсім. Ніколи не покладайтеся на сумлінність виробника.

Імпортні та тепличні фрукти та овочі. По-перше, для додання фруктам і овочам «блиску» і товарного вигляду, а так само для того, щоб продовжити термін зберігання на прилавку, шкірка плодів покривається тонким шаром парафіну. Парафін як гідрофобну речовину не вийде відмити водою, тобто такі фрукти і овочі краще позбавляти від шкірки зовсім (то ж яблуко краще буде почистити повністю). По-друге, тепличні плоди містять в собі величезну кількість нітратів, які в організмі людини можуть призвести до хронічних захворювань, розладів і отруєнь нітратами.

Йогурти. У розумінні пересічної людини – є просто вкрай корисною їжею. Однак йогурти з «фруктовими смаками» так само містять в собі, як і багато соків величезну кількість цукру. Крім того, часто люди купують йогурти з великим відсотком жирності і 5%, і 9%. Найпопулярніші, широко рекламовані продукти містять у собі на 100 грам близько 15 грам вуглеводів, з них 9 грам – цукор. Продукт з таким вмістом цукру корисним навряд чи може бути. Найкраще купувати йогурт без смакових добавок і з низьким відсотком жирності.

Насправді даний список можна продовжувати дуже і дуже довго. Однак ми постаралися розповісти про найбільш популярні шкідливі продукти. І пам’ятайте, що вам частіше варто звертати увагу на склад продуктів, які ви купуєте, і не сподівайтеся ніколи на чесність виробника.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.