Накачати м’язи без тренування неможливо!

Накачати м'язи без тренування неможливоОтже, припустимо, ви вирішили різко набрати масу. Тут у вас є три шляхи. Перший: завзяті тренування й збалансована дієта. Другий: завзяті тренування і їжа “у волю” – що хочеш і коли хочеш. І, нарешті, третє: кинути тренування зовсім, звалитися на диван біля телевізора і налягти на тістечка та солодощі.

Третій варіант безумовно додасть маси, тільки навряд чи така маса вам сподобається. А якщо без жартів, то постає запитання –  який з перших двох варіантів вірний? Деякі “специ” стверджують, що для накачування маси необхідно відмовитися від аеробіки, їсти побільше і смачніше – і навіть збільшити споживання жиру! Перш, ніж вірити доморослим “експертам”, давайте розберемося, де ж тут істина.

Насправді єдиний спосіб набрати м’язову, а не жирову масу – це інтенсивний тренінг плюс добре збалансована дієта. І що принципово важливо – все це у комплексі. Якщо не дотримуватись однієї зі складових (тренування або харчування) результату або взагалі не буде, або він може виявитися прямо протилежним вашим намірам: замість м’язів ви будете “накачувати” жир!

Накачати м’язи без тренування неможливо – це очевидно кожному. Тому силові вправи – основний фундамент, на якому будується потужне тіло. Так, існують різні методики і стратегії тренінгу. Але, якщо не вдаватися в деталі, суть у всіх систем одна: навантаження повинні бути інтенсивними, і йти по зростаючій. Іншими словами: щоб забезпечити ріст, ви повинні постійно підвищувати навантаження на м’язи (принцип перевантаження). Тільки за цієї умови вони стануть більше й сильніше!

Загальні рекомендації для тренування на масу такі: на кожну вправу – 5-8 повторень, на кожну частину тіла – 2-4 вправи по 3-4 повторення. Відпочинок між повтореннями досить короткий – 1-3 хвилини, щоб м’язи не встигли повністю відновитися. Кожну частину тіла опрацьовуйте раз на тиждень і основну ставку робіть на комплексні базові вправи.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.