Популярні міфи про накачку преса.

Міфи про прес1) Щоб “зробити” кубики пресу, його потрібно качати його кожен день.

Насправді форма й обриси преса даються нам від народження. Фізичні навантаження та вправи для пресу допоможуть вам зробити м’язи товщі, тільки і всього. Тому тренувати їх потрібно, так само як і інші м’язи, не частіше ніж два рази в тиждень. Щоб рости, м’язи пресу теж потребують відпочинку! До речі, багато професіоналів взагалі рідко качають прес. Справа в тому, що “перебір” з розкачуванням пресу може призвести до “розширення” талії, а це не дуже бажано з естетичних міркувань.

2) Прес любить велику кількість повторень.

Прес – звичайний м’яз. Відповідно, якщо ви будете його тренувати у великою кількістю вправ і повторень – він буде реагувати як всі інші м’язи. А саме: буде збільшувати свою витривалість а не м’язову товщину.

3) Багато повторень «сушить» прес.

Істина полягає в тому, що будь-яка кількість повторень у силових вправах на прес – це робота на масу. Але один діапазон повторень більш ефективний для гіпертрофії, а інший для витривалості. Силові вправи просто не “вміють” “спалювати” жир. Рельєф ж – це більше прерогатива дієти.

4) Різні вправи на прес націлені на його різні частини.

Насправді, будь-яка вправи на прес “включають” ці м’язи цілком, знизу доверху. Інша справа, що деякі вправи, наприклад звичайні скручування, трохи більше навантажують верхню частину преса. А ось підйоми ніг у висі або зворотні скручування роблять акцент на самий низ пресу. Саме тому, якщо у вас є можливість робити лише одну вправу, виберіть зворотні скручування – “нижній” прес завжди відстає від “верхнього”.

І не можна забувати, що для того, щоб сформувати жорсткий прес зовсім необов’язково годинами висіти на перекладині вниз головою, нескінченно піднімати ноги і робити сотні інших вправ.

Для глибокого, рельєфного пресу необхідні дві речі:

– Вміст жиру в тілі повинно бути нижче 10%,

– Товщина м’язів пресу

Причому, розмір м’язів стоїть на другому місці, а на першому – мала кількість жиру. Справа в тому, що область живота – це те місце де наш організм історично звик акумулювати резервні запаси жиру. Тому, якщо ви маєте занадто великий запас цього резерву, то, як би чудово не був розвинений ваш прес, побачити його нікому не судилось.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.