Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.

Як приготувати протеїновий коктейльДля збільшення масової частки білка в щоденному раціоні вже понад півстоліття спортсмени використовують різні протеїнові суміші, використання яких дозволяє успішно вирішити основне завдання по набору м’язової маси, а також попутно заощадити масу часу і сил на готування складних страв. Враховуючи ту обставину, що середньостатистичний бодібілдер змушений харчуватися від 4 до 6 разів на день, важливість вживання протеїнових коктейлів набуває особливого значення.

Головний критерій при приготуванні протеїнового коктейлю власними руками – це, звичайно, велика кількість білка в ньому. Всі інші складники, в принципі, також можуть входити до складу, правда, якщо у вас на сьогоднішній день немає жорстких обмежень у виборі тих чи інших продуктів харчування.

За основу коктейлю візьмемо молоко. Скільки брати – вирішуйте самі. В одному літрі міститься в середньому 28 грам молочного білка, а також простий вуглевод – лактоза, плюс жир – його відсоток зазвичай вказаний на етикетці великими цифрами. При обмеженнях у споживанні жиру, можна вибрати і знежирене молоко.

Далі візьміть пачку знежиреного творогу – у двохсотграмовій пачці міститься 32 – 38 грам білка, кілька грам вуглеводів і жирів. Разом мінімум у нас вийшло – 28 + 32 = 60 грам молочного білка.

Для ще більшого збагачення нашого коктейлю необхідним протеїном візьміть сухі пивні дріжджі – їх можна без зусиль знайти в продуктовому супермаркеті. Крім їх основної переваги – високого відсотка білка і не менш високої концентрації біологічно активних вітамінів групи В – сухі пивні дріжджі в герметичній упаковці можуть довго зберігатися на полиці, що робить їх зручним інгредієнтом в харчуванні культуристів. Додайте одну – дві чайні ложки пивних дріжджів у високу ємність, куди раніше вже було налито молоко і сир. І не забудьте приплюсувати ще 8-10 грам білка. Разом виходить – 70 грам.

Для покращення смакових якостей майбутнього протеїнового коктейлю додайте жменю ягід, полуниці, малини, смородини, вишні і навіть чорноплідної горобини. Можете додати туди ж столову ложку меду, на худий кінець, ложку цукру – якщо це для вас дозволено. У свою чергу, замість ягоди можна взяти шматок шоколаду або, що ще краще, ложку порошку чистого какао – він теж без особливих проблем продається у всіх продуктових магазинах.

І тепер найголовніше – збийте отримане місиво блендером або міксером – звичайним віночком тут не впоратися. Все! Протеїновий коктейль готовий!

P.S. Для тих, хто живе бажанням набрати вагу за будь-яку ціну, але від природи наділений високою швидкістю метаболізму – можете спробувати додавати в коктейль банани або чистий крохмаль, також продається в найближчому до вашого будинку магазині.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Як приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах.: Один коментар

  1. Цікава інформація особливо щодо дріжджів, нечув раніше, а як щодо яєчного білка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.