Чи можна пити воду під час тренування?

Вода під час тренуванняЦе вже дуже старе і заїзджене питання, з приводу якого постійно точаться суперечки. Одні кажуть: “Я п’ю-це важливо”, інші: “Ні коли не пив і не буду, серце посадиш” і так далі.

Думки тут дійсно розходяться, але все ж зазвичай перемагають у цій суперечці ті, хто «ЗА» вживання води під час тренування.

Отже дамо відповідь на питання, чи можна, все ж таки, пити під час тренування?

Під час тренування наш організм використовує величезну кількість води для забезпечення свого функціонування, а так само для виділення поту. Ми використовуємо дуже багато води і вона нам життєво необхідна!

Крім цього, вода необхідна м’язам для прискореної доставки великої кількості глікогену з печінки і інших органів, а також для швидкого виведення продуктів розпаду м’язової тканини, що утворюються в процесі споживання енергії, а також токсинів.

Наш організм, однозначно потребує підживлення водою. Але це не означає, що потрібно склянками випивати воду. Досить 1-2 ковтків перед підходом або після підходу. Такими порціями вода відмінно всмоктується і за рахунок невеликої кількості, не дає нам тяжкості і відчуття повноти в шлунку.

Так що, відповідь на запитання «Чи можна пити воду під час тренування» – однозначно ТАК.

Інші роздуми на тему пиття під час тренування можете прочитати тут :

Чи можна пити під час тренування?

 

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.