Декілька причин не уникати присідань

Декілька причин не уникати присіданьХто не любить присідання? Усі люблять присідання! А якщо ви, з якихось причин не любите присідання, то ось вам декілька відмінних причин чому вам потрібно терміново їх полюбити.

Нижче ви знайдете кілька причин, чому вам варто відкласти в сторону вашу гордість і таки зробити присідання основою вашої тижневої тренувальної програми.

Такі варіанти присідань як присідання зі штангою на плечах або присідання зі штангою на грудях дуже популярні серед пауерліфтерів, бодібілдерів та інших атлетів з однієї причини: вони реально працюють. Вони не тільки ефективні для створення супер сильного низу спини, вони приносять масу користі, включаючи збільшення вироблення гормонів і підвищення гнучкості.

Підвищення загальної ефективності тренувань

Забудьте про порожні витрати по кілька годин на день, стрибаючи від тренажера до тренажера в пошуках хорошої програми тренувань. Додайте кілька підходів з «важкими» присіданнями в тренувальну програму, і ви враз зрозумієте, мимо чого ви проходили. Ця вправа, що включає в роботу все тіло, підніме частоту серцевих скорочень і швидко змусить ваші ноги «горіти».

Зміцнення тулуба

Оскільки зазвичай вісь навантаження при присіданнях йде зверху вниз, у вигляді штанги, то тулубу доводиться виконувати подвійну роботу, щоб запобігти травмі і зберегти правильну стійку. Враховуючи роботу вашого черевного преса, важкі та складні багатосуглобні вправи, на зразок присідань, повинні бути кістяком тренування. Включення присідань зі штангою на грудях, за рахунок того, що штангу доводиться утримувати перед собою на грудях, підвищує навантаження на тулуб і допомагає розвинути супер сильну середню частину тіла.

Зміцнення низу тіла

Це може виглядати як само собою зрозуміле твердження, але різні варіанти присідань є ключем до розвитку сили нижньої частини тіла. Хоча вправи на тренажерах на зразок згинання та розгинання ніг можуть ізольовано розвивати м’язи задньої поверхні стегна і квадрицепси, присідання задіють кожен м’яз низу спини, змушуючи їх працювати злагоджено і розвиваючи їх як при реальних навантаженнях. Так як ви не зафіксовані в тренажері, ви також розвиваєте м’язи – стабілізатори та виявляєте потенційний дисбаланс між правою і лівою сторонами.

Підвищення рівня вироблення гормонів

Вправи, що змушують працювати все тіло, є потенційними стимуляторами вироблення таких гормонів, як тестостерон і гормон росту, критично необхідних для росту м’язів. Це відбувається тому, що вони залучають до роботи практично кожен м’яз тіла, що є сильним стимулом для росту. Встановіть вагу, яка змусить вас добряче попотіти, щоб отримати викид анаболічних гормонів у кров, які, в свою чергу, допоможуть наростити м’язи всюди, а не тільки в нижній частині тіла.

Зменшення ймовірності отримання травми

Розвиток м’язів в області колінних – хороший спосіб знизити ймовірність отримання травм під час стрибків, бігу, будь-якій інший активності. Присідання розвивають ваші сідниці, квадрицепси, зміцнюють м’язи задньої поверхні стегна – основні стабілізатори, що використовуються при переміщеннях на ігровому полі. Використовуйте варіанти присідань, що допоможе створити куленепробивний низ тіла.

Покращення гнучкості тіла

При виконанні вправи на повну амплітуду, ви не тільки розвиваєте силу, ви також покращуєте гнучкість тіла. Глибокі присідання допомагають збільшити амплітуду руху стегон в цілому. Виграш: зменшення болю в спині, поліпшення рухливості в повсякденному житті або у спортивних заходах.

Збільшені сили у стрибках

Здатність потужно випрямляти ноги – ключовий фактор у поліпшенні вертикальних стрибків. На щастя, присідання надають силу м’язам ніг. Як бонус – присідання не просто допомагають вам розвивати енергію, міць, вони допомагають її накопичувати. Це призводить до зниження травматизму при віддачі. Включайте в тренування як «важкі» присідання для розвитку сили, так і «легкі», швидкі, для розвитку вибухової сили, і скоро ви будете закидати баскетбольний м’яч з рівня кошика.

Отже, присідайте, не лінуйтеся виконувати цю справді чудову вправу.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.