Десять секретів тренування.

Секрети тренування1. Не давайте величині ваги, яку ви піднімаєте, налякати вас! Сконцентруйтеся на тому, що ви робите. Зберігайте правильну техніку, не спотворюйте її.

2. Запам’ятайте, що у пауерліфтерських чи бодібілдерських вправах в роботу залучено кілька м’язових груп. Напружте кожну м’язову групу і використовуйте їх у вашій вправі. Це збереже вас від травм. Ніколи не виконуйте вправу чи рух до тих пір, поки ви не з’ясуєте які м’язові групи беруть участь в ньому.

3. Перед приходом до залу не їжте цукор, особливо рафіновані продукти. Цукор дає лише тимчасову енергію. Краще їсти якісь натуральні вуглеводи з невеликим вмістом жиру як джерело енергії. Так ваша енергія довше збережеться. Навіть не намагайтеся тренуватися коли ви голодні або навпаки з повним пузом!

4. З’їжте якусь легку їжу, потім годинку відпочиньте і йдіть в зал. На наступний день ви будете себе прекрасно почувати.

5. Біоритми! Коли ваша енергія перебуває на низькому рівні, не змушуйте себе тренуватися з великою вагою. Протягом кількох днів ви відчуєте прилив сил. І тоді ви будете тренуватися на повну котушку!

6. Ваші м’язи повинні знаходитися в теплі. Повинні бути розігріті. Тоді вони краще відповідають на навантаження. Для цього добре підходить тренувальний костюм для пауерліфтингу

7. Прислухайтеся до себе! У вас є здатність, яка завжди вкаже вам правильний шлях. Вчіться поважати і слухати своє внутрішнє «Я».

8. Дотримуйтесь графіку тренувань, харчування і сну. Краще всього тренуватися в один і той же час. Ваше тіло потребує відновлення сил. Так що не забувайте і про відпочинок!

9. Після тренування трохи відпочиньте, а потім поїжте. У цей проміжок часу найкраще прийняти їжу з високим вмістом білка.

10. Під час тренування, закінчивши вправу або підхід, вийдіть на вулицю і глибоко подихайте свіжим повітрям на протязі 5-ти хвилин. Потім повертайтеся в зал і закінчуйте тренування з новими силами.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.