Поради Стюарта Макроберта.

Стюарт МакробертСтюарт Макроберт (Stuart Macrobert) – знаменитий письменник, автор багатьох творів про силові тренування, основоположник журналу “Hardgainer“. Також він бодібілдер, що має вчений ступінь у фізичному вихованні. Стюарт Макроберт вніс гідний внесок у розвиток силових видів спорту.

Головне в тренуванняхпослідовне нарощування ваги. Якщо Ви працюєте на межі сил, але з однією і тією ж вагою, тоді всі ваші зусилля підуть нанівець. Показником ефективності Ваших тренувань повинна бути вага, яку Ви піднімаєте, а не пролитий піт.

Тренувальні цикли бувають різні, але грунтуються вони на одних і тих же принципах. Чим краще ви засвоєте ці принципи, тим ефективнішими будуть Ваші тренування.

Суть силових тренувань полягає в послідовному нарощуванні ваги. Це ніби всім зрозуміло, але на практиці такий підхід дотримується далеко не завжди і не всіма. Чому? Та тому, що такого роду методика перетворює приємне хобі у важку і, чесно сказати, нудну роботу.

Потрібно вести щоденник тренувань, дотримуватися режиму відновлення, правильно харчуватися, аналізувати тренувальний процес, тощо.

Здавалося б, на все це здатний лише фанатик бодібілдингу. Але ні це не так, успіху в бодібілдингу домагаються люди зовсім іншого плану – реалісти, з широким життєвим кругозором. Такі добре знають, що життя нікому не робить подарунків. Самий дріб’язковий успіх  потрібно виривати з боєм. Такі культуристи довго і терпляче, по цеглинці, зводять свої величні тіла. Втім, хто про це згадує по закінченні будівництва?!

Взагалі-то, правило “тихіше їдеш, далі будеш” поширюється не лише на тренування. Воно лежить в основі будь-якої справи. Порушиш це правило – і на твою голову обрушаться розчарування і невдачі.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.