Ріст мя’зів. Основні чинники.

Чинники росту м'язівІснують люди, яким досить доторкнутися до “заліза” і м’язи у них починають рости, як гриби після дощу. Але це, скоріше, винятки з правил! Нам з вами, простим смертним, кожен пів кілограм  “маси” даються колосальною працею! І це треба усвідомити відразу – щоб потім не було розчарувань. Але тільки не падайте духом: грамотно підібраний режим тренувань, правильно вибрана програма і правильна дієта – гарантія того, що ви обов’язково будете нарощувати м’язову масу! Хороша новина в тому, що у  перший рік тренувань набір сили й маси йде прямо – таки фантастичними темпами!

Отже, скорість росту мускулатури залежить від певних чинників.

Деякі з них не піддаються нашому з вами контролю, так що їх треба прийняти, як даність. Це генетика, структура кісток, вік, стать та особливості м’язових волокон, а саме ті, у кого в м’язах переважають “швидкі” волокна, швидше нарощують м’язові обсяги і навпаки.

І все ж, основні фактори які безпосередньо впливають на ріст маси – в наших з вами руках. Це ваша фізична форма до початку тренувань, програма, по якій ви будете працювати, інтенсивність тренування, харчування, повноцінний відпочинок і сон.

І нарешті, головні рушійні сили росту це ті, що не вкладаються в наукові рамки. Це пристрасть, відвага, дисциплінованість, терпіння і віра в себе. Розум – найважливіша зброя культуриста: людина розумна завжди отримує те чого хоче. Отже тренуйтеся – мрії збудуться!

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.