Вибір правильного часу для занять бодібілдингом!

Вибір правильного часу для занять бодібілдингом!Деякі спортсмени питанню вибору часу для своїх тренувань приділяють невиправдано багато часу. Хоча насправді це повинно хвилювати вас не більше, ніж прийняття рішення про вибір кольору футболки для чергового тренування в спортивному залі.

Адже навряд чи якість тренінгу зміниться від того, в майці синього або темно-бордового кольору ви будете піднімати вагу …

Вчені теж не обійшли це питання своєю увагою. Існує навіть думка, що саме вечірній час є кращим для того, щоб качати залізо.

Прихильники його стверджують, що у вечірній час співвідношення анаболічних і катаболічних гормонів є найбільш сприятливим для розвитку і збільшення м’язової маси. Відповідно до теорії побудови м’язів ми знаємо, що ріст м’язів безпосередньо залежить від масштабу пошкоджень, які виникають в них при підйомі більшої ваги: чим пошкоджень більше, тим більше і приріст. Так от, саме анаболічні гормони стимулюють ріст м’язової тканини, а катаболічні – гальмують його.

Звичайно, вибір часу для тренінгу важливий, але це не є визначальним чинником-найбільш важливим є те, тренуєтеся ви чи ні.

Не зациклюйтеся на часі! Головне – тренуйтеся, і тоді ви станете масивніше й сильніше. Важливо, щоб час, обраний вами для тренувань, був зручним для вас та мотивував до продуктивної роботи. Тоді вам буде легко і просто займатися і результати не змусять вас довго чекати!

 

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.