Найгірші вправи, прийоми і методи тренувань у бодібілдингу.

Найгірше у бодібілдингуУ попередній статті ми вже розглянули найефективніші вправи, прийоми і методи тренувань, які існують в бодібілдингу. Але тут, як і кожному виді спорту трапляються і прикрі проколи. Те, що вважали корисним, раптом виявляється шкідливим. Давайте поговоримо у цій статті про небажані моменти та найгірші методи тренувань у бодібілдингу.

Найгірший метод тренування

  • Тренажери

Жоден м’яз на нашому тілі не працює сам по собі. Усі м’язи об’єднані у великі робочі групи. Тим часом, тренажери пропонують нам качати кожен м’яз ізольовано від м’язів-асистентів. Здавалося б, така прицільність буде приносити лише користь, ну а на ділі вона працює проти м’язової координації. Що в результаті? Та нічого! Той, хто качає м’язи на тренажерах, зазвичай не може похвалитися ні масою, ні силою. Головні інструмент силового тренінгу – вільні ваги!

Найгірша порада

  • Відпочивай, якщо болять м’язи

Біль у м’язах не може служити відмовою від тренувань. У бодібілдингу вона не є сигналом небезпеки. Просто окремі м’язові волокна перенапружуються в процесі тренування, рвуться і потім подають хворобливі сигнали на нервові рецептори. У цілому, м’язи знову готові до роботи. Що ж до болю, то його всього лише потрібно перетерпіти. Натомість ви отримаєте приємний бонус. Якщо ваші м’язи болять, а ви все одно проводите тренування, то ваш організм виділяє набагато більше тестостерону.

Гірший час для тренувань

  • Після кардіотренування

Кардіотренування викликає рекордну секрецію гормону росту. У підсумку повторна секреція цього гормону в процесі наступного силового тренування виходить украй слабкою. Як встановили вчені, вона приблизно в 3 рази нижче статистичної норми. Гормон росту, як відомо, ростить м’язи. Ну а якщо його виділяється мізерно мало, то про який ріст може йти мова.

Найгірший вид обладнання

  • Нестабільна опора

Здавалося б, відсутність міцної опори під ногами піде мускулатурі на користь. Силові вправи будуть виконуватись набагато важче. Виконувати ті ж присідання на нестабільній опорі, і справді, набагато складніше, однак м’язам це не допомагає. Зокрема, скорочувальна активність квадрицепсів знижується на 57%. Теж саме відбувається з вправами для м’язів корпусу. Само собою зрозуміло – нестабільна опора – прямий шлях для травматизму.

Найгірший вид кардіотренування

  • Повільний біг

Комфортний темп аеробіки, коли ви легко розмовляєте з сусідом по «біговій доріжці» або читаєте книгу, що лежить на пюпітрі кардіотренажеру, спалює занадто мало калорій і тому не веде до значної втрати зайвої ваги. Інтенсивність кардіо повинна дорівнювати 75% від показника максимального пульсу. (максимальний пульс обчислюється за формулою: 220 мінус ваш вік в роках.) Тільки при переступанні цього порогу спостерігається поліпшення стану серцево-судинної системи і незначне зниження кров’яного тиску. Щоб почалася втрата жирової тканини, інтенсивність аеробіки слід підняти до 80-85% від максимального пульсу.

Гірший час для тренування преса

  • На початку тренування

Так, відоме правило говорить: який м’яз у тебе відстає, той і качай першим. Однак м’язи живота є винятком із загального правила. Як не як, вони відповідають за стабілізацію корпусу в положенні стоячи і сидячи. Якщо прес втомиться і ослабне, постраждає результативність всіх базових вправ.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.