Прості поради для адаптації до тренувань.

Адаптація до тренувань ПорадиЯкщо Ви новачок в бодібілдингу, чи перший раз прийшли в спортивний зал, чи плануєте зайнятись силовими видами спорту, то ці прості поради на перших порах допоможуть Вам правильно розпочати заняття цим нелегким видом спорту та уникнути травм на самому початку, а також запобігти болям у м’язах.

Протягом першого місяця Ваших тренувань робіть один підхід до кожної вправи. Дотримуйтеся правила одного підходу до кожної вправи і поступово добирайтеся до двох повних підходів. Занадто швидке збільшення числа підходів або ваги обтяжень неминуче призведе до неправильного освоєння техніки виконання вправ, що може призвести до травм.

Кожного разу, починаючи нову програму, Ви повинні давати собі тиждень для звикання до нових тренувальних навантажень. Якщо ви дотримаєтесь цих рекомендацій, то біль у м’язах буде мінімальна, і Ви будете швидко прогресувати.

Хороша розминка перед тренуванням і заминка після тренування також допоможуть уникнути болі у м’язах.

Керуючись принципом прогресивного супер-навантаження по Вейдеру, пам’ятайте, що нарощування ваги навантажень є основою силового тренування, але це потрібно робити з “розумом”, поступово.

Також Ви повинні зрозуміти, що бодібілдинг має так само багато спільного з Вашим психологічним станом, як і з силою Ваших м’язів! Коли ви тренуєтеся, повністю зосереджуйтеся лише на роботі ваших м’язів. Уявляйте собі, що вони начебто прориваються через шкіру, коли ви повністю розслабляєте, а потім напружуєте їх по всій амплітуді руху. Якщо ви не можете уявити цього під час тренування, стежте за собою за допомогою дзеркала.

Коли ви опануєте мистецтвом повної концентрації уваги, Ви будете прогресувати ще швидше. Навчіться відволікатися від усіх зовнішніх впливів і зосереджуватися тільки на відчуттях у м’язах під час кожного підходу.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.