Як прибрати зайвий жир на животі?

Як прибрати жир на животіПри роботі на корекцію фігури важливо врахувати багато взаємно обумовлюючих факторів. Перший з них – це, звичайно ж, тип статури. Одні люди схильні бути гранично худорлявими і при цьому відчувати труднощі з набором ваги, інші ж, навпаки, мають особливість набирати вагу прискореними темпами, правда, часто не тільки за рахунок нарощування м’язової тканини, але і жирових депо. Представників ж більш везучого від природи типу, тих, хто наділений хорошою здатністю набирати за рахунок тренувань з обтяженнями тільки суху м’язову тканину і плюс при цьому підтримувати відсоток жиру в тілі на мінімально можливому рівні, куди менше, ніж всіх інших, разом узятих.

З цієї ж причини, більшості тим хто тренується в залі, все ж доводиться стикатися з проблемою зайвих жирових відкладень, або на самому початку тренувань, або вже на просунутих етапах, коли надлишки жиру стають результатом масонаборного режиму харчування. Тож рано чи пізно виникає необхідність роботи в тренажерному залі саме на усунення жирових відкладень, будь це первісна згонка зайвої ваги у новачків або планова сушка у досвідчених спортсменів.

Але в який би момент свого спортивного життя ви не почали жироспалюючі тренування, в них також важливо дотримуватися деяких правил, які дозволяють досягати поставленої мети в розумні терміни і без ризику у віддаленому майбутньому придбати ще більше жирових відкладень або, що ще гірше, підірвати власне здоров’я. Останнє більшою мірою стосується режимів обвального скидання ваги тіла – і за рахунок втрати жиру і за рахунок ще більшої втрати м’язової маси.

Тренувальний процес при спалюванні жирових депо, що відкладаються у чоловіків переважно в області живота і боків, має бути підпорядкований спільній меті. Перше правило в цьому випадку говорить, що витрати енергії, що витрачається на тренування і на життєдіяльність в цілому, повинні бути трохи вище, ніж надходження енергії в організм у вигляді їжі. По суті тренування повинні проходити в режимі дефіциту калорій, хай і не великого, але дефіциту. При такому співвідношенні харчування і тренувань через пару-трійку тижнів організм поступово переключиться на запасні резерви.

Непоганим стимулятором досягнутого стану можуть стати додаткові та систематичні кардіо-тренування. Яким чином вони будуть проходити, багато в чому буде залежати від особистих переваг кожного, тим не менш, важливо щоб вони тривали не більше півгодини і відбувалися або вранці до основного сніданку, або безпосередньо після завершення силового тренування. Обидві обставини диктуються тим, що в зазначений час рівень цукру в крові знижений, і ніщо не заважає використовувати в якості палива ліпідний (жировий) обмін.

Організувавши всю свою тренувальну програму – і в залі і за обіднім столом – таким чином, щоб були враховані всі перераховані вище пункти, через деякий час ви зможете досягти бажаних результатів у зниженні відсотка жиру в тілі, зберігши більшу частину функціональної м’язової маси. Природно, що відбуватися поліпшення зовнішнього вигляду буде у супроводі з поліпшенням настрою, що зайвий раз послужить підтвердженням того, що все вами було зроблено вірно.

Як бонус – відео бодібілдинг мотиватор:

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.