Секс у бодібілдингу, його вплив на атлета. Позитивний чи негативний?

Секс у житті бодібілдера: необхідність?Серед культуристів побутують різні думки щодо впливу сексу в житті спортсмена на його силові показники і швидкість прогресування. Одні стверджують, що заняття сексом заважають нормальному відновленню спортсмена між тренуваннями, інші вважають секс корисним для прогресу в силі та витривалості.

Так як же секс в дійсності впливає на культуриста? Для початку розберемося з аргументами кожної зі сторін.

Що поганого бачать любителі гантелей і штанги в частих заняттях сексом? По-перше, сам процес відновлення, так необхідний для нормального розвитку і прогресування культуриста немислимий без відпочинку і здорового сну. Причому саме уві сні і відбувається той бажаний процес відновлення і супер компенсації м’язових волокон, до якого так прагнуть спортсмени. Противники сексу в період тренувань стверджують, що надто часте особисте життя заважає нормальному сну і відпочинку, через що м’язи не встигають відновитися і прогрес зводиться до мінімуму, або ж взагалі відсутній.

Крім того, в спермі міститься велика кількість білка, так необхідного для відновлення й росту м’язової тканини. І його втрата, особливо перед сном виходить – не бажана. З чого ж будуть будуватися м’язи? Більш того, тепер організм ще буде витрачати енергію і той же білок на створення нової сперми – і це знову ж відбувається вночі, коли так необхідна енергія для росту м’язів.

Що ж стосується тих любителів великих тягарів, які ратують за наявність регулярного сексу в житті культуриста, то вони теж вельми аргументовані. І головним їх аргументом є кількісний вміст тестостерону (чоловічого гормону) в організмі культуриста.

Рівень гормонально фону (вміст тестостерону в організмі) істотно впливає на велику кількість функцій чоловіка. Високий рівень сприяє більшій сексуальності, впевненості в собі. Але головне, чоловіки з таким гормональним фоном більш витривалі фізично, здатні до великих фізичних навантажень і найшвидшому відновленню після них. Таким чином, для бодібілдера важливо мати високий гормональний рівень. Звичайно, тренування в залі піднімають кількість тестостерону, однак лише на нетривалий період часу. Щоб встановити і підтримувати високий рівень цього гормону, необхідні регулярні заняття сексом. Вони то і сприяють підтримці рівня тестостерону на високому рівні.

Що стосується втрат енергії і білка під час заняття сексом, то їх можна легко відновити білковим коктейлем. Випиваючи білкову суміш перед сном, можна не боятися за відсутність необхідних елементів в організмі. А високий рівень тестостерону забезпечить більш швидке відновлення м’язів, що неодмінно позначиться на їх рості.

Таким чином, наявність сексу в житті культуриста не є перешкодою для прогресування в бодібілдингу. Навпаки, його наявність справляє позитивний вплив на швидкість відновлення спортсмена після тренувань і, відповідно, темп його прогресування.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.