Спортивне харчування на вагу – що це таке і чи варто купувати?

Спортивне харчування на вагу – що це таке і чи варто купувати?Спортивне харчування на вагу з’явилося на нашому ринку порівняно недавно і поки не досягло такого рівня популярності, як його брендові аналоги. Але не всі спортсмени довіряють подібним харчовим добавкам, віддаючи перевагу перевіреним маркам, які завжди були і залишаються на слуху. Чим викликана така недовіра і чи має вона під собою якесь підґрунтя, та чи вартує купувати спортивне харчування, що продається на вагу – поговоримо у цій статті.

Зверніть увагу, що коли говориться про спортивне харчування на вагу, то йдеться не про брендове спортивне харчування, а сировинне (промислове), тобто інгредієнти для спортивного харчування. Приміром, якщо мова йде про «протеїн на вагу» – то це КСБ з 15-25 кілограмового мішка, а не, наприклад, «100% Whey Gold Standard» з 4,5 кілограмового пакету.

Переваги спортивного харчування на вагу

Велика частина атлетів звикла до того, що бодібілдинг – дороге задоволення. Тому, відносно низька ціна є одним з основних переваг розважного спортивного харчування. Економія може досягати 50 – 70%, що є «паличкою-виручалочкою» для спортсменів з малими фінансовими можливостями.

Наприклад, можна знайти 1 кг розважного протеїну вартістю 200 грн., у той час як середня ціна брендової продукції починається від 500 грн. За гейнери просять трохи менше – всього від 120 грн. залежно від співвідношення рівня вуглеводів до білків. Креатин, амінокислоти та інші подібні товари коштують трохи більше.

Як формується така низька вартість? Відповідь можна знайти, уважно вивчивши хімічний склад продукту. Тут відсутні різні адитивні компоненти (барвники, стабілізатори, ароматизатори). Спортивне харчування на вагу – це абсолютно натуральний продукт, що є ще однією важливою перевагою. Ймовірність появи будь-яких алергічних реакцій також мінімальна.

Другим чинником, що впливає на низьку ціну, є відсутність «брендової розкрученості»: спортсмен не оплачує рекламні націнки. Багато атлетів, які вже купували вагове спортивне харчування, в якості переваги відзначали його нейтральний смак. При бажанні, атлет сам може приготувати коктейль у відповідності зі своїми вподобаннями. Це також знижує і ймовірність виникнення звикання, оскільки тут можна постійно експериментувати.

Велика частина таких добавок поставляється з Європи, де дуже суворий контроль якості. Підтвердженням цього факту служать різні сертифікати європейського зразка. Виробляється такі харчові добавки, переважно на німецьких заводах, що славляться своїми строгими вимогами до якості продукції, що випускається.

Не може не тішити також асортимент спортивного харчування, що продається на вагу. На вагу можна купити:

  • Протеїн;
  • Гейнер;
  • Амінокислоти BCAA;
  • Глютамін;
  • Аргінін;
  • Мальтодекстрин;
  • Креатин, тощо.

Недоліки розважних харчових добавок

Головною проблемою вітчизняного ринку спортивного харчування, не лише на вагу, є шахрайство. Багато «підприємців» продають замість якісного протеїну різні непотрібні для бодібілдингу молочні суміші, які красиво та герметично упаковують.

Нерідко продавці насипають в пакет разом з якісним продуктом інші суміші, наприклад, сухе молоко. Таке розбавлення призводить до того, що співвідношення мікроелементів не відповідає заявленим фірмою-виробником нормам.

Купувати розважну продукцію потрібно лише у перевірених магазинів чи продавців. А де ж знайти таких продавців? Відразу скажемо, що не зустрічали магазинів з такою продукцією, але є інтернет магазини і групи у соціальних мережах, де ви можете все це придбати. Наприклад, одним з таких магазинів є massa.club, де продається розважне спортивне харчування, причому, якість всього асортименту підтверджено сертифікатами, лабораторними дослідженнями та позитивними відгуками від покупців.

Але, все ж таки, що б уникнути підробок перевіряйте надійність магазину або кількість учасників групи, читайте відгуки, радьтеся на сторінках форумів, тощо!

Деяких спортсменів бентежить, що продукція з Німеччини часто використовується в якості звичайної сировини для виробництва брендового харчування. На їхню думку, таке харчування не до кінця перероблено і не готове до вживання.

Знаходяться й ті, хто не може пити розважний протеїн через відсутність приємного смаку. Навіть незважаючи на те, що кожен може зробити ароматизацію на свій розсуд, готовий «домашній» коктейль все ж далекий від заводських напоїв.

Якісне спортивне харчування на вагу – це високоефективний продукт, який робить нарощування м’язової маси більш доступним. Атлети, що випробували на собі дію даного продукту, охоче діляться своїми відгуками в інтернеті. Більшість стверджує, що дешевий європейський протеїн забезпечує приріст м’язової маси нарівні з дорогими брендовими аналогами. Тому, вибір за вами.

Звичайно, якщо у вас немає проблем з грошима або у вас багаті батьки, то спортивне харчування на вагу може здатися для вас малопривабливим, але якщо ваш бюджет скромний, а бажання вирости в об’ємах велике, то думаємо, розважна продукція зможе вас цілком задовольнити, як мінімум якістю!

Прочитавши дану статтю, зваживши всі за і проти, вам вже буде набагато легше вибрати між недорогим спортивним харчуванням на вагу, та брендовими аналогами.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.