Як паління впливає на ріст м’язів?

Як паління впливає на ріст м'язівВсі чудово знають та розуміють, що паління завдає досить серйозної шкоди здоров’ю людини. Ця нікотинова залежність шкодить удвічі більше, коли людина поєднує похід у тренажерний зал та сигарети, оскільки тоді підвищується навантаження на серцево-судинну систему та легені. Це лише деякі очевидні проблеми, які осягають кожного, хто поєднує ці дві речі. Давайте більш детально розберемо проблему паління, акцентуючи увагу на тренуваннях.

Як саме паління впливає на м’язи, на досягнення результатів у бодібілдингу та на загальний стан здоров’я культуристів? На це питання ми сьогодні постараємось дати відповідь.

Давайте розглянемо основні причини, через які вам варто задуматися над тим, щоб кинути палити, а також причини, які безпосередньо впливають на ріст м’язової маси при суміщенні паління та заняттями у тренажерному залі.

1. При палінні, частота серцевих скорочень сильно збільшується, що призводить до більшого споживання енергії під час силових тренувань. Це дуже негативно позначається на наборі м’язової маси, де кожна крапля енергії на вагу золота. Крім маси, страждає наше серце. Нікотин підвищує ризик розвитку ішемічної хвороби серця у два рази. Статистика показує, що 18 % випадків захворювання ішемічною хворобою серця були пов’язані з палінням.

2. Надзвичайно погіршуються відновні процеси в організмі людини, а також порушується процес побудови м’язової тканини при палінні. До такого висновку прийшли американські вчені. Відповідно, ця проблема також суттєво вплине на приріст м’язової маси.

3. Основний удар приймають на себе легені. Саме вони найбільше страждають через паління. Паління може привести до пошкодження дихальної системи. Через це, ваші силові показники та витривалість впадуть, оскільки здатність поглинати кисень і постачати його вашим клітинам значно погіршитися. Також, у курців з часом виникає бронхіт та емфізема легенів.

4. Через те, що паління викликає хронічний набряк слизової оболонки, людині буде складно підтримувати правильне дихання при виконанні вправи.

5. Крім усього перерахованого вище, паління зменшує кількість кисню у м’язах, що негативним чином позначається на продуктивності атлета в цілому. Це відбувається тому, що паління стимулює заміщення кисню на окис вуглецю.

6. Рівень вироблення тестостерону в організмі людини, яка палить значно знижений. А це велика проблема при тренуванні для росту м’язової  маси та підвищення сили, оскільки, як відомо, саме цей гормон сприяє найкращому м’язовому росту. Крім цього, тестостерон відповідає за чоловіче здоров’я атлета.

7. Пасивне паління також однаково погано впливає на здоров’я людини, як і звичайне паління. Якщо ви самі не палите, то краще тримайтесь подалі від людей, які палять, щоб не дихати димом.

Головне ніколи не забувати, що це ваше здоров’я і саме вам вирішувати, палити чи вести здоровий спосіб життя, прогресувати в наборі м’язової маси, збільшувати силові показники, і не мати ніяких проблем зі здоров’ям.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.