Як знову почати займатися після новорічних свят?

Як відновитися після Нового рокуНовий рік, Різдвяні свята, та й інші зимові свята – це те, що одночасно дарує нам радість і щастя, але при цьому забирає сили і енергію для інших важливих справ.

Навіть десятиденна перерва в заняттях силовими видами спорту – це досить великий період в який ваші м’язи можуть забути про навантаження, тому оптимально було-б не відпочивати від спортзалу настільки довго, а ідеально було-б розпочати тренування вже в 5-6 числах.

Так як же швидше привести своє тіло в тонус і розбудити його від зимових свят? Прочитайте ці прості, а водночас і дієві поради:

Активний відпочинок

Як тільки що було згадано – не рекомендується відпочивати від занять довгий час. Але, ніхто не змушує вас відразу йти в зал – проведіть час на вулиці, займаючись активним видом діяльності. Це можуть бути лижі, сноуборд. Можна сходити в басейн або аквапарк. Дайте своєму тілу відпочинок, але при цьому не позбавляйте його навантаження.

Легке тренування

Перше силове тренування після свят не повинно бути надмірно інтенсивним. Спробуйте прогресивне навантаження, давши своєму тілу на початку знову відчути напругу і можливість включитися в ритм. Не ставте за мету встановити новий особистий рекорд. Перше тренування повинна бути легким і розслабляючим.

Алкоголь

Не будемо говорити про те, що вживання алкоголю краще взагалі уникати, але якщо так вже вийшло, що це зробити не вдалося, то рекомендуємо вам не вживати його за день до тренування і день після. Якщо ви вип’єте навіть за день до тренування, то його ефективність в рази знизитися, до того ж вам чисто фізично буде набагато складніше займатися. Вживання алкоголю після тренування може погіршити ваше відновлення і подальший ріст м’язів.

Бадьорість духу

Зберігайте всі новорічні свята бадьорість духу та гарний настрій. Пам’ятайте про те, що ваша головна мета – це ваше тіло. Не робіть нічого такого, що може завдати йому шкоди. Дотримуйтесь звичного графіку сну, не вживайте шкідливу їжу.

Свята, друзі, випивка – це невід’ємні атрибути нашого життя, але так як ви вибрали для себе важливу мету нарощування м’язової маси або втрата зайвої ваги – ваші можливості в плані відпочинку стають з одного боку трохи обмежені, але при цьому для вас відкривається радість активного відпочинку та здорового способу життя!

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.