5 основ для досягнення мети у бодібілдингу.

5 основ для збільшення результатівКожна людина встановлює собі персональні цілі, яких хоче досягти. Не важливо, хочете ви вижати на десять кілограмів більше від грудей, скинути десяток зайвих кілограмів або пробігати кілометрову дистанцію на десять секунд швидше, це те, чого ви хочете досягти і те, над чим вам потрібно працювати.

Якщо ви відвідуєте  тренажерний зал, не маючи конкретної мети, це все одно, що метатися з сторони в сторону у пошуках невідомо чого. Чи можна знайти це? Навряд чи. Також і бодібілдинг без конкретних цілей перетворюється на безглузде перекидання заліза. У кінцевому підсумку ви не отримаєте нічого, крім втоми. Для того, щоб чогось досягти, ви повинні чітко знати, що вам потрібно.

Ніхто, крім вас, не поставить перед вами мету, однак тут, у цій статті спробуємо розповісти про п’ять речей, які допоможуть вам її досягти.

1. Пийте більше води

Перш за все і кожен день – пийте більше води. Це порада, яку ми чуємо досить часто, однак чи багато хто насправді дотримується її?

Вода впливає на все, починаючи від того, скільки енергії ви будете «виробляти», наскільки активно вас буде мучити відчуття голоду, до того, наскільки швидко ви зможете відновитися після тренування.

Це абсолютно логічно – адже наше тіло в основному складається з тієї самої води. Навіть найменший перекос у кількості води в організмі може істотно вплинути на стан здоров’я.

І навіть незважаючи на те, що ми споживаємо багато рідини – соки, кока-кола, чай, тощо, ніщо насправді не замінить саму звичайну воду.

2. Пам’ятайте про важливість відпочинку

Друге, в чому ви повинні завжди бути абсолютно впевнені – це те, що ви відпочиваєте достатньо багато. Про це писали тисяч разів, не одноразово на нашому сайті, оскільки саме під час відпочинку і відновлення відбувається ріст м’язів. Але навіть при цьому іноді доводиться чути – чим більше працюєш, тим сильнішим стаєш.

Це правда лише частково – поки справа не перейде у розряд фанатизму. Тому що працючи без відпочинку, ви стаєте лише слабшими. М’язові волокна, які не встигають відновлюватися, просто руйнуються від навантаження.

Чим менше ви будете відпочивати, тим частіше вам доведеться стикатися з такими речами як зниження м’язової маси, уповільнення метаболізму, погіршення стану імунної системи та загальний стан перетренованості.

Просто прислухайтеся до свого тіла. Воно само дасть вам знати, коли йому необхідний відпочинок. Він життєво необхідний для вашого успіху, пам’ятайте про це.

3. Сконцентруйтеся на техніці виконання і відчуйте скорочення своїх м’язів.

Не відволікайтеся ні на які сторонні думки. Раз вже ви прийшли в зал, ви повинні тренуватися, і віддавати цьому всього себе. Всіма м’язами завжди керує наш мозок, і повна концентрація допоможе зробити їх більшими і сильнішими.

Також завжди дуже важливо дотримуватися ідеальної техніки виконання вправи. Якщо цього не відбувається, значить, ви не навантажуєте основні м’язи, які беруть участь у вправі, з одного боку зводячи її ефективність нанівець, а з іншого збільшуючи ризик отримання травми.

Навіть якщо це буде означати, що вам доведеться взяти меншу вагу, ніж ту, на яку ви розраховували, все одно зосередьтеся на правильній техніці. Можливо, вам здасться, що це крок назад, але насправді так ви швидше розвинете м’язи і отримаєте досить сили, щоб іти далі.

4. Здоров’я – головна ваша мета

Звичайно, дуже важливо, як виглядатиме ваше тіло, як ви будете виглядати в  майці влітку, і якого об’єму будуть ваші біцепси. Однак не забувайте і про здоров’я, бо сліпа гонка за м’язовою масою може позначитися на ньому досить негативно і насправді радості тоді від того, що на пляжі у вас – найкрасивіша фігура небагато.

Коли ви живете здоровим способом життя, ви сильні як зовні, так і внутрішньо. Це не тільки забезпечує вам гарне самопочуття, також це прекрасно відчувається іншими людьми і додає вам поваги оточуючих.

5. Додавайте час від часу нові вправи

Багато з людей, які відвідують тренажерний зал, роками дотримуються однієї і тієї-ж програми тренувань, не вводячи туди нічого нового. Зазвичай в цьому нічого поганого, ви звикаєте до вправ, вам вони подобаються і вони є важливою складовою вашого розкладу дня.

Однак проблема в тому, що ваші м’язи теж звикають до вправ і перестають відгукуватися настільки ж ефективно, як і раніше. Для того, щоб підстьобнути їх, включіть в програму кілька нових вправ.

Так що, складаючи розклад і план тренувань на майбутні місяці, тримайте ці п’ять порад у голові.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.