Види тренувань для швидкої втрати жиру

Види тренувань для швидкої втрати жируМи всі знаємо, наскільки фізичні вправи важливі для здоров’я, але коли ви намагаєтеся спалювати жир та худнути, існують певні види тренувань, які допоможуть зробити це більш ефективно. Ці методи тренування, природно, у поєднанні зі здоровим харчуванням, будуть давати кращі результати втрати жиру. Тому, у ми підготували матеріал з оглядом чотирьох видів тренувань, які максимально допоможуть швидше втратити жир.

Силове тренування

Силові тренування є чудовим методом спалювати більше жиру. Це один з кращих способів втратити жир і зберегти отримані результати. М’язи це активна тканина, яка використовує енергію (калорії) цілодобово, тому навіть якщо ви спите, калорії все одно витрачаються. Якщо ви новачок в бодібілдингу, то перші тренування проведіть разом з тренером, щоб дізнатися правильну техніку і побудувати тверде розуміння того, що необхідно для Вас, щоб досягти бажаного результату.

Кругове тренування

Кругове тренування виконується шляхом виконання численних вправ одна за одною, практично без відпочинку між ними. Для отримання найкращих результатів втрати жиру завершіть комбінацію вправ кардіо вправами.

Також відмінно працює така схема: виконуйте одну вправу на верхню частину тіла, потім одну вправу на нижню частину тіла, а потім одну кардіо вправу.

Простий приклад використання кругового тренування в домашніх умовах з одним комплектом гантелей включає в себе:

віджимання – присідання з гантелями – стрибки зі скакалкою – жим гантелей стоячи – випади – тягу гантелей до пояса в нахилі  – планка – відпочинок 1-2 хвилини.

В залежності від вашого рівня фізичної підготовки повторити 3-5 рази.

При додаванні у кругове тренування кардіо вправ, ви не тільки будете виробляти в собі витривалість, але будете витрачати більше енергії (калорій), щоб перемогти ці надокучливі жирові відкладення.

Ключ успіху такого тренування криється в темпі виконання вправ, виконуйте вправи технічно правильно, але не відпочивайте.

Це цікавий спосіб для навчання, оскільки таке тренування не буде нудним, адже ви весь час у русі, і ви  завжди можете змінити вправи, використовувати різні пристосування – гантелі, штанги, гирі, канати і багато іншого.

Тренування з високою інтенсивністю

Дуже ефективний метод тренування для спалювання жиру є тренування з високою інтенсивністю. Воно включає в себе короткі сплески з високою інтенсивністю, що чергуються з низькою або помірною активністю для відновлення.

Це такі види тренування як спринт, спринт на пагорб, біг по сходах або кардіо вправи, що виконуються на тренажерах (велосипед, еліптичні тренажери або гребні машини).

Важливо переконатися, що ваш організм готовий до цього типу інтенсивних фізичних вправ. Почніть з коротких сесій тривалістю 15-20 хвилин.

Тренування для початківців включатиме розминку, спринт тривалістю 20-30 секунд з активним відновленням протягом двох хвилин, повторіть п’ять разів, охолоньте і виконайте вправи на розтяжку.

Поєднання декількох методів

Якщо у вас хороша фізична підготовка, то зробіть собі виклик і спробуйте чергувати всі три стилі виконання тренування для кращих результатів втрати жиру. Така програма тренувань дозволить вам уникнути рутини і тренувального плато, зберігаючи інтерес до тренувального процесу.

Початківці можуть почати з трьох тренувань на тиждень, наприклад:

  • понеділок – силове тренування;
  • вівторок – відпочинок (ходьба, йога, розтяжка);
  • середа – тренування з високою інтенсивністю;
  • четвер – відпочинок (ходьба, йога, розтяжка);
  • п’ятниця – силове тренування;
  • субота та неділя – активний відпочинок;
  • понеділок- кругове тренування, і так далі.

У вихідні дні ви обов’язково повинні залишатися активними, якомога більше рухайтеся і не втрачайте отримані результати.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.