Як спалювати жир під час тренувань: 5 ефективних методик

Як спалювати жир під час тренувань: 5 ефективних методикСпалювати підшкірний жир можна набагато швидше, якщо підсилити його використання організмом для отримання енергії під час тренувань. Одна з найбільших помилок, яку можна допустити в спробах спалити підшкірний жир, полягає в нехтуванні простими стратегіями, що спрямовані на «перемикання» організму у «жироспалюючий» режим. Давайте розглянемо деякі методики, використання яких допоможе краще спалювати жир під час тренувань.

Виконуйте спринти або високоінтенсивні силові тренування з короткими проміжками відпочинку між підходами

Нещодавно проведене дослідження за участю молодих чоловіків показало, що виконання чотирьох 30-секундних спринтів на велотренажері з максимальною інтенсивністю збільшило швидкість «спалювання» підшкірного жиру на 75 відсотків, а швидкість метаболізму після тренування – на 42 відсотки. Якщо ви віддаєте перевагу «спалювати» підшкірний жир за допомогою важких ваг, спробуйте силове тренування з помірними навантаженнями і короткими проміжками відпочинку між сетами для того, щоб отримати подібний жироспалюючий ефект, такий, як і у випадку зі спринтом.

Споживайте перед тренуванням їжу з низьким глікемічним індексом

У порівнянні з високоглікемічною їжею споживання повільних вуглеводів і протеїну допоможе отримати помірне підвищення рівня цукру в крові і приріст швидкості спалювання жиру аж до 10 відсотків. З часом таке раціональне харчування з метою посилення використання підшкірного жиру організмом для отримання енергії забезпечить свій ефект в його спалюванні. В ході одного тримісячного дослідження за участю людей, що страждали від надмірної ваги, було встановлено, що споживання їжі з низьким глікемічним індексом перед тренуванням дозволило їм «спалити» підшкірний жир ефективніше (зниження маси тіла склала вісім відсотків), зберігши при цьому суху масу.

Уникайте фруктози перед тренуванням

Дослідження показують, що споживання фруктози перед інтенсивними тренуваннями переводить організм в режим «спалювання» вуглеводів замість підшкірного жиру. Крім того, фруктоза підсилює резистентність клітин до інсуліну, що вкрай негативно для м’язового розвитку. Уважно читайте етикетки протеїнових напоїв, щоб переконатися, що вони не містять фруктози. Також уникайте і енергетичних напоїв.

Вживайте перед тренуванням карнітин та риб’ячий жир

Приймайте риб’ячий жир разом з карнітином для того, щоб прискорити «спалювання» підшкірного жиру і зберегти запаси глікогену заради одержання більш високої спортивної результативності. Відомо, що риб’ячий жир покращує чутливість до інсуліну. А поєднання даної харчової добавки з карнітином дозволить вам прискорити транспортування жирів в клітини організму для їх використання в якості енергії. Цей ефект значно прискорює процес «спалювання» жиру і збільшує час до настання відмови під час інтенсивних тренувань.

Використовуйте кофеїн для прискорення жироспалюючих процесів

Кофеїн, що отримується разом із зеленим чаєм, парагвайським чаєм, кавою або за допомогою спеціальних кофеїнових капсул, є на сьогоднішній день найвідомішим і безпечним «спалювачем» жиру. Кофеїн змушує жири залишати клітини організму для того, щоб їх можна було використовувати як паливо. Крім того, всі вищезгадані напої забезпечують високу дозу натуральних антиоксидантів, які крім усього іншого також прискорюють відновлення після інтенсивного тренування. Дослідження показують, що три-вісім міліграм кофеїну на кілограм ваги тіла сприяють підвищенню спортивної результативності та прискоренню спалювання жиру. Такий широкий діапазон оптимального дозування обумовлений індивідуальністю реакції на кофеїн, яка залежить від генотипу людини.

Але, тут потрібно бути обережним!!! У всьому повинна бути своя міра, і ще не слід забувати про протипоказання вживання кофеїну людям, що хворіють на серцеву недостатність, та інші хвороби.

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Як спалювати жир під час тренувань: 5 ефективних методик: Один коментар

  1. Не треба захоплюватись такими тренуваннями. Організм дуже виснажуєься, працюючи в такому режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.