Як накачати дельти, які не хочуть рости?

Як накачати дельти, які не хочуть рости?Спортивна наука стверджує, що роздільне тренування окремих пучків малих м’язів контрпродуктивне – стимуляція якоїсь однієї частини не приносить м’язу великої користі. Зрозуміло, що це ж стосується і дельт. Тому вже зрозуміло, для того щоб змусити дельти швидко рости, потрібно навантажити їх цілком. Виручити у цьому зможуть трисети.

Якщо м’яз розділений на пару-трійку пучків, значить, природа економила на кількості і змусила один м’яз виконувати відразу декілька функцій. У дельтоподібного м’яза є цілих три пучки, які відповідають за підйом руки – кожен у своїй площині. Передній пучок піднімає руку вперед, середній убік, а задній пучок відводить її назад.

Зрозуміло, що однією вправою всі три пучки не прокачати як слід. Навіть базові жими і ті толком навантажують лише передній та середній пучки. Зате задній пучок залишається без роботи.

Ще один базовий рух, тяга до підборіддя, що дозволяє застосовувати екстремальні ваги, однак і він не дуже ефективний: вибірково навантажує лише задній пучок, і тільки. У підсумку культуристи вигадали, здавалося б, соломонове рішення – качати кожен пучок окремо, але вже на всю котушку.

За звичкою тренінг дельт розпочинається важкими жимами зі штангою, ну а потім починається в’їдлива ізолююча робота над пучками. Але – озирніться навколо себе в тренажерному залі, і ви зможете об’єктивно оцінити ефективність такого методу.

Величезні і круглі дельти рідкість навіть серед професійних культуристів. Пояснення цьому звично шукали в недостатній завзятості любителів, і лише нещодавно спортивна наука знайшла правильну відповідь.

Стимуляція навіть одного невеликого пучка теж породжує секрецію гормонів-анаболіків. Ось тільки повернутися в робочий пучок вони не здатні, а розпорошуються по всьому м’язу. В результаті пучку, який ви ревно качали, дістається самий мізер.

Наука підказує вихід: застосуйте трисети! Прокачування пучків одного за іншим без перерви породжує сумарну анаболічну реакцію, сили якої з надлишком вистачає для впевненої стимуляції росту дельтоподібних.

ТРИСЕТ – це вдосконалений суперсет, з виконанням 3-х вправ поспіль без перерви, як на однакові, так і протилежні м’язові ділянки.

Використовуючи трисети запам’ятайте:

  • Необхідно підтримувати високу інтенсивність тренування;
  • Відпочинок між трисетами протягом 3-5 хвилин
  • Сам трисет повинен виконуватись 2-3 хвилини;
  • Не рекомендований тим, хто займається менше 2-х місяців.
  • Першим йде найважча вправа, потім легша і найлегша;
  • Завжди робіть розминку м’язів, стретчинг, корисно підняти загальну температуру тіла за рахунок 5-10 хвилин аеробіки.

Трисети – надзвичайно дієвий метод для збільшення об’єму м’язів, що складаються з декількох пучків. Перевірте!

Комплекс вправ для тренування дельт:

Ще більше цікавих статей про бодібілдинг:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.